Бердянський державний педагогічний університет на Міжнародній конференції в Польщі
14-17 квітня 2016 року відбулась 5-а Міжнародна наукова конференція «Проблеми та перспективи соціально-економічного розвитку територій». Ця конференція вже п’ять років організовується та проводиться спільними зусиллями Вищої школи управління та адміністрації в Ополє (Республіка Польща) та Бердянським державним педагогічним університетом (Україна) на основі договору про співпрацю між цими вишами. З кожним роком конференція набуває все більшої популярності серед науковців світу.
Цього разу в конференції взяли участь науковці з Республіки Польщі, Словацької Республіки, Казахстану, Сполученого Королівства Великої Британії, Республіки Іраку та України які представили 86 доповідей, що ввійшли до збірки наукових праць «Problems and prospects of territories’ socio-economic development».
Наукові праці бердянських викладачів і студентів були присвячені актуальним проблемам економіки, управління та охорони здоров’я на території Північного Приазов’я та перспективам їх рішень у контексті євроінтеграційних процесів.
Також вийшли друком матеріали конференції, куди увійшли статті 12 представників БДПУ.
За інформацією БДПУ