A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Міжнародна технічна допомога (МТД)



Порядок залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 № 153 (зі змінами)


ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ / ПЕРЕРЕЄСТРАЦІЯ ПРОЄКТІВ МТД, БЕНЕФІЦІАРОМ ЯКИХ ВИСТУПАЄ МОН

ВАЖЛИВО!

Для отримання від МОН листа бенефіціара щодо підтримки державної реєстрації проєктів (програм) міжнародної технічної допомоги* необхідно направити до Міністерства освіти і науки України (на електронну адресу [email protected] або через систему АСКОД) листа, який містить таку ОБОВ'ЯЗКОВУ інформацію:

  1. Повна назва проєкту українською та англійською мовами із зазначенням номера проєкту від грантодавця (за наявності).
  2. Повна назва партнера з розвитку. 
  3. Відомості щодо виконавця та реципієнта.
  4. Термін реалізації проєкту.
  5. Загальний бюджет проєкту (в тому числі розмір гранту та внесок партнерів (співфінансування)).
  6. Мета та завдання проєкту.
  7. Очікувані результати проєкту.
  8. Відповідність проєкту (програми)завданням та заходам, визначеним Програмою діяльності Кабінету Міністрів, Угодою про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, регіональними стратегіями розвитку, іншими стратегіями.

*Прохання зазначати конкретні відомості щодо запланованої діяльності в рамках реалізації проєкту, зокрема в п. 6-8.

Крім того, рекомендуємо перед надсиланням листа до МОН обов’язково верифікувати усі дані за проєктом в рамках Програми ЄС Еразмус+ у Національному Еразмус+ офісі в Україні (контакти - [email protected]) щодо відповідності Грантовій угоді.

Завантажити перелік обов'язкової інформації можна тут.

Завантажити шаблон листа-клопотання можна тут.

Лист на заклади вищої освіти України (реципієнтів МТД) щодо особливостей отримання від МОН згоди виступити бенефіціаром проєктів МТД.

Також інформуємо, що листи-клопотання щодо надання підтримки державної реєстрації/перереєстрації проєктів МТД розглядаються відповідно до термінів, встановлених Законом України «Про звернення громадян».

Листи-клопотання без обов'язкової інформації будуть залишені без розгляду.


МОНІТОРИНГ ТА ЗВІТУВАННЯ

Увага!

Відповідно до Порядку залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 153 (далі – Порядок), учасники реалізації проєктів міжнародної технічної допомоги, визначені як реципієнти, зобов’язані надсилати до бенефіціара звітні документи про стан впровадження проєктів.

На виконання пункту 25 Порядку реципієнти проєктів міжнародної технічної допомоги, бенефіціаром яких виступає МОН, зобов'язані надавати МОН:

  • до 10 липня звітного року:

- результати поточного (піврічного) моніторингу проєкту (програми), складені за формою згідно з додатком 3 до Порядку, завізовані відповідальною особою та підписані керівником реципієнта;

- копії протоколів засідань наглядових рад та експертних груп, що утворюються для супроводження діяльності за проєктом (програмою), якщо це передбачено проєктом (програмою)

  • до 10 січня року, що настає за звітним:

- результати річного моніторингу проєкту (програми), складені за формою згідно з додатком 3 до Порядку, завізовані відповідальною особою та підписані керівником реципієнта;

- копії протоколів засідань наглядових рад та експертних груп, що утворюються для супроводження діяльності за проєктом (програмою), якщо це передбачено проєктом (програмою).

Крім того, просимо також обов’язково надсилати копії звітних документів (у форматі PDF та MS WORD) на електронну адресу [email protected].

ВАЖЛИВО! У разі неподання реципієнтом звітів про стан реалізації проєктів Секретаріат Кабінету Міністрів України порушуватиме перед партнером з розвитку питання щодо зупинення їх реалізації.