• A-
    A+

Бондар Валерій Іванович

Бондар Валерій Іванович, директор Тернопільської школи допризовної підготовки Тернопільської міської ради Тернопільської області, вчитель предмета «Захист Вітчизни», спеціаліст вищої категорії.


Закінчив Сумське вище артилерійське командне училище у 1985 році за спеціальністю «Командна тактична артилерія» та Київський військовий гуманітарний інститут у 1996 році за спеціальністю «Практична психологія», офіцер військового управління оперативно-тактичного рівня.

Вважає, що кожна людина прагне у житті досконалості. Їй потрібне життєдайне джерело, яке б наповнювало душу енергією, розум – мудрістю, а життя – красою. Таким джерелом для Валерія Івановича стала військова справа. У ній він знайшов ті цілющі зернятка, неписані істини та переконливі докази того, що він – особистість, здатна не лише самовдосконалюватися, але й навчати інших. Він знайшов своє «Я»! Він – офіцер, він – педагог! 


Життєве кредо: «Ніщо не занадто».

Педагогічне кредо: «Знань недостатньо, необхідне застосування. Бажань недостатньо, необхідна дія». 


Бондар Валерій Іванович є співавтором навчальних програм для 9 класів з курсу «Початкова військова підготовка» та факультативного курсу «Захисник України».

Нагороджений 11 медалями Міністерства оборони України, відзнакою Тернопільського міського голови у номінації «100 найкращих тернополян» за підсумками 2016 року.


Бондар В. І. брав участь у всеукраїнському конкурсі «Учитель року – 2016», а у 2019 році очолював журі першого туру конкурсу в номінації «Захист Вітчизни». 


Від конкурсу «Учитель року – 2019» очікує нових знайомств та обміну досвідом справжніх фахівців військової справи, які передають свій багатий досвід учням під час вивчення предмета «Захист Вітчизни». На його думку, конкурс є можливістю знайти однодумців, щоб улюблена справа не була другорядною, а допомагала творити і самовдосконалюватися.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux