• A-
    A+

Коробкова Яна Сергіївна

 

Посада, місце роботи
Учитель географії Хоньковецької середньої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Могилів-Подільського району Вінницької області
Освіта
Вінницький державний педагогічний університет імені Михайла Коцюбинського, 2011 рік
Самоосвіта
Очолюю районне методичне об’єднання педагогів-організаторів, беру участь в обласних та районних тренінгах, форумах, семінарах
Педагогічний стаж
7 років
Кваліфікаційна категорія
Спеціаліст першої категорії
Посилання на Інтернет-ресурси, де конкурсант представлений
http://metodportal.com/node/60071 https://www.schoollife.org.ua/1246-2017 http://geokorobkova.blogspot.com
Посилання на відеорезюме
https://www.youtube.com/watch?v=FngPoVgmQJ4
Педагогічне кредо
«Дозволь світу змінити тебе – і ти зміниш світ...»

Педагогічний портрет

Бажання іти на мій урок – це велике досягнення для мене. За 7 років роботи в школі я провела 23 відкриті уроки та позакласні заходи з географії для колег своєї школи, освітнього округу та району. Вони стали для мене по-справжньому рідними, бо це – перші кроки на шляху до мого саморозвитку. 
Я не з тих людей, які все вміють. Та й не з тих, що все знають. Я не маю педагогічних звань і наукових ступенів. Єдине, що я найкраще вмію – вчитися. Бо навчання впродовж життя є однією із ключових компетентностей, які має формувати Нова українська школа. Це корисне вміння для педагога, який хоче стати не лише успішним, а й конкурентноздатним у сучасному освітньому просторі. Тому сучасну дидактику, як географ, порівнюю зі Світовим океаном: незважаючи на численні відкриття та дослідження, педагогам ще не вдалося осягнути безмежних її глибин.
Міністр освіти і науки наголошує: «До роботи в школі будуть залучатися найкращі». Ці слова мотивують і спонукають до постійного руху в руслі самоосвіти та саморозвитку.
Працюючи у школі восьмий рік, часто аналізую свої напрацювання, досягнення, а також і помилки. Підсумком моїх спостережень та цілей, які хотілося б досягти, стало створення моделі власної педагогічної стратегії:
Проведення нестандартних уроків → Мотивація учнів до співпраці → Дієве продуктивне навчання → Досягення цілей, обмін досвідом.
 Ось уже четвертий рік я втілюю її у життя. За цей час проведено десятки нестандартних уроків з використанням методів компетентнісно-орієнтованого навчання, інноваційних технологій, хмарних сервісів та освітніх платформ, інтегровані уроки у контексті вимог Нової української школи.
Результати не забарились: високий рівень мотивації на моїх уроках, використання інтерактивних прийомів та значна частка самостійної роботи учнів мають позитивний дидактичний ефект – географія є предметом № 1 у виборі предметів для ЗНО серед випускників.
Звісно, як кожен сучасний педагог, маю власний блог «Geograf», але, чесно кажучи, я більш схильна ділитися своїми напрацюваннями з колегами на популярних та відвідуваних освітніх платформах та порталах. Зокрема, «Шкільне життя», «Методпортал». Це ті сайти, де я сама неодноразово знаходжу цікаві ідеї та вивчаю досвід географів з усієї України.
Вивчення ідей колег, передового педагогічного досвіду є невід’ємною частиною самоосвітньої діяльності. Тема, над якою я зараз працюю – «Педагогічна інноватика у формуванні ключових компетентностей на уроках географії: BYOD - технології».
У постійній інформаційній круговерті сучасного світу важливо пам’ятати не лише про професійне зростання, а й про особистісний розвиток. На щастя, у моїй школі для мене відкрилися численні можливості для саморозвитку та самовиховання. На сьогодні я є районним координатором Всеукраїнської інформаційно-профілактичної акції «Відповідальність починається з мене», районним координатором школи лідерів, аудитором доступності в Могилів-Подільському районі. У 2015 році стала лауреатом обласного конкурсу «Молода людина року» в номінації «Учитель».
Концепція НУШ стверджує: «Діти сьогодні хочуть сучасних, діти сьогодні хочуть креативних, діти сьогодні хочуть учителів, які розуміють їх, в першу чергу». Над цим я сьогодні посилено працюю. А конкурс «Учитель року» – чудова платформа для моїх зусиль та розвитку.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux