В коледжі ЗНУ обговорили інноваційні засоби діагностики якості освіти

В Економіко-правничому коледжі Запорізького національного університету обговорили можливості і переваги програми VARIANT та інших прикладних програм моніторингу якості освіти, які допомагають в управлінні й організації діяльності навчальних закладів.
Обговорення пройшло під час регіональної науково-практичної конференції «Засоби діагностики якості освіти».
Участь у заході взяли директори, їх заступники та викладачі ВНЗ Запорізької області, а також головний спеціаліст відділу позашкільної, вищої освіти та інтернатних закладів Департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Галина Прийменко.
Директор Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олена Гриба??ова привітала усіх присутніх і розповіла про нові напрямки роботи закладу – проектну діяльність студентів, зокрема, їх участь у різних конкурсах та застосування електронних засобів навчання через систему Moodle.
Під час пленарного засідання конференції учасники розглянули питання системи оцінки компетенцій та результатів навчання студентів вищого навчального закладу, систему внутрішнього забезпечення якості освіти та розробку кваліметричної моделі діяльності викладача на навчальному занятті.
Фахівці також презентували алгоритм підготовки і проведення заняття, наголосивши на важливості особистісно-орієнтованого підходу в підготовці учнів, використанні інноваційних технологій, організації самостійної роботи та уникнення суб’єктивізму якості роботи викладачів. На заході обговорили також аналіз останніх досліджень і публікацій та перспективи використання результатів дослідження засобів діагностики якості освіти.
Робота учасників конференції продовжилася за трьома секційними напрямками: сучасні форми й методи контролю знань студентів, вимоги до оцінювання якості освітньої й професійної підготовки молодших спеціалістів під час державної атестації випускників та електронні засоби діагностики навчальних досягнень студентів.
А за результатами роботи конференції буде опублікований збірник матеріалів.