У ЖДУ провели лекцію про новинки в освіті ХХІ століття

28 грудня 2015 року у Житомирському державному університеті імені Івана Франка викладачі та студенти прослухали лекцію «Що нового в освіті ХХІ століття».
Лектори –викладач Києво-Могилянської бізнес-школи, консультант з гнучких методологій компанії «ІСМ Україна», засновник менторської програми ЖДТУ nom.ztu.edu.ua, автор рейтингу шкіл за результатами ЗНО Edumeter.com.ua та співавтор порталу з профорієнтації студентів Prevolio.com Артем Сердюк та директор житомирської ІТ-компанії «ISM» Дмитро Антонюк.
Програма лекції передбачала висвітлення чотирьох питань: «Масові курси, перевернуті класи – невже це працює краще, ніж звичайні лекціі та семінари? (досвід однієї ІТ-компанії)», «Теми замість предметів, подорожі замість уроків – а як при цьому готуватись до ЗНО? (досвід однієї німецької школи)», «Класи і школи, що керують собою самі?» та «Студенти, що вчать інших студентів і викладачів? (досвід одного житомирського університету)».
«Артем Сердюк та Дмитро Антонюк – успішні ІТ-фахівці, які зацікавлені, щоб випускники шкіл Житомирщини йшли навчатися до Житомира. Для цього вони пропонують способи зміни організації навчального процесу як у школах, так і у вишах. Доволі цікаві підходи були представлені, особливо якщо врахувати, що ІТ-компанії сьогодні – це маленькі інституту, які готують спеціалістів для більших ІТ-компаній. Там лекція триває 20-30 хвилин, а далі йде самостійне опрацювання матеріалу із залученням методу колективних робіт. В цілому хлопці прагнули показати, що ж нового є у світовій освіті», – коментує викладач кафедри прикладної математики та інформатики ЖДУ імені Івана Франка Олександр Кривонос.
За інформацією ЖДУ ім. Івана Франка