Серед студентів ЖДТУ шукають майбутніх реформаторів

Мета таких поїздок - презентація двох проектів, які допоможуть реалізовувати в Україні усі заплановані реформи. Зокрема, Глонті розповів детально про Клуб молодих реформаторів і програму Hacking School, яка вже стартувала у Львові, Одесі, Луцьку, Черкасах, Харкові, а тепер приєднатися до неї зможуть і житомиряни.
Після подій на Майдані Іло Глонті займався питаннями розвитку економіки в Україні, згодом отримав місце у реформаторській раді кількох відомств - Міністерстві юстиції, внутрішніх справ та охорони здоров'я.
Впенений, що в усіх органах влади на різних рівнях не вистачає молодих та цілеспрямованих людей з чистою репутацією, але ліберальними поглядами.
Іло Глонті вважає, що саме анонсовані ним проекти допоможуть виявити таких людей по регіонах, дати їм додаткові знання і певний досвід, врахувати їхні побажання та бачення майбутніх реформ. При цьому. не всі вони мають йти саме в політику, але без сумніву виконуватимуть добре свої задачі в різних сферах, що в будь-якому разі вплине на кінцевий результат.
«Реформа - це не імена, це процес. Навіщо їх починати, якщо не буде людей, готових їх продовжувати і впроваджувати, - відзначає Іло. - Якщо людей не готувати для реформування, то нічого не вийде. Те, що свого часу вдалося Грузії, можна зробити й в Україні. По-суті, наші країни дуже схожі. Сьогодні Україна і реформування для мене на першому місці. Ми хочемо створити сильне об’єднання людей, яке готове змінювати країну. Мова йде не лише про працевлаштування. Це будуть різні люди, але платформа цінностей в них одна. Дефіз наших програм «Нам потрібен ти».
За інформацією Житомирського державного технологічного університету