Плеяда олімпіад у ПолтНТУ
У квітні 2015 року Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка приймав понад 500 талановитих студентів з різних куточків України. Протягом плеяди проведених на базі університету олімпіад ПолтНТУ відвідали представники та науковці з 235 вищих навчальних закладів України.
ПолтНТУ є одним з кращих ВНЗ України, саме тому вже вкотре університет приймає на своїй базі учасників олімпіад і конкурсів всеукраїнського рівня . Тож цього року студенти з усієї України демонстрували високий рівень підготовки та змагалися за перемогу на завершальному етапі 4 студентських олімпіадах і науковому конкурсі.
Першим серед розмаїття заходів пройшов ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук за галуззю знань «Екологія та екологічна безпека». Учасники відзначили важливість видання науковцями ПолтНТУ «Екологічної бібліотеки Полтавщини», яка є унікальним інформаційно-просвітительським проектом в рамках України, розробки програмних документів у сфері охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів і екологічної безпеки на регіональному та міському рівнях.
Традиційно надзвичайно велику кількість учасників зібрали Всеукраїнські студентські олімпіади зі спеціальності «Економіка підприємства» та «Менеджмент організацій і адміністрування», участь у яких узяли понад 120 ВНЗ України.
ПолтНТУ виступив базою для проведення саме цих олімпіад, оскільки є потужним вишем, в структурі якого діє два економічних факультети: фінансово-економічний і факультет менеджменту та бізнесу, які здійснюють підготовку фахівців за 7 напрямами бакалавріату та 10 спеціальностями магістратури.
Вже вчетверте поспіль Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка приймав учасників Всеукраїнської олімпіади з дисципліни «Опір матеріалів», саме ця олімпіада є показником базових знань студентів технічних спеціальностей. Поряд із неординарними конкурсними завданнями, високою організацією проведення олімпіади унікальним був практичний аспект олімпіади, а саме участь офіційного партнера олімпіади компанії «Прогресстех-Україна» – постачальника інженерно-сервісних та консультативних послуг у галузі авіабудування, машинобудування, технологій аеропортів та цивільного проектування.
Завершаючи плеяду конкурсних заходів державного рівня в ПолтНТУ була проведена Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Образотворче мистецтво». Під час якої конкурсанти продемонстрували високі знання академічної школи живопису та розкрили особливості індивідуальної живописної мови. Особливо членами журі було відмічено вагомий внесок університету в підготовку майбутніх фахівців.
Надзвичайно високі результати показали і студенти ПолтНТУ, адже за підсумками 2014-2015 н.р. лауреатами Всеукраїнських студентських олімпіад та конкурсів наукових робіт стали 32 студенти Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка. Поряд із традиційними перемогами потужних технічних та економічних шкіл ПолтНТУ вагомою є перемога студентів першого набору спеціальностей «Нафтова і газова промисловість» та «Землеустрій і кадастр», що свідчить про їх ефективність й актуальність.
Усі гості з різних куточків України, що відвідали Полтавський національний технічний університет імені Юрія Кондратюка, відмітили прекрасну роботу організаційного комітету по підготовці та проведенню олімпіад. Були надзвичайно вражені творчою атмосферою та освітніми традиціями університету та відзначили особливості історичних та архітектурних пам’яток Полтави, яка посідає особливе місце в історії української нації та держави.
За інформацією ПолтНТУ