• A-
    A+

Першості з пляжного волейболу серед студентів Запорізької області

Опубліковано 27 травня 2015 року о 16:19
Першості з пляжного волейболу серед студентів Запорізької області
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

На центральному міському пляжі міста Запоріжжя пройшли змагання обласної першості з пляжного волейболу серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації. Змагання проходили окремо серед юнацьких та дівочих студентських команд за традиційною для пляжних видів спорту системою Double Elimination (олімпійська система з вибуванням після двох поразок).

Волейбол є достатньо популярним видом спорту серед вишів Запорізької області. Змагання з класичного волейболу обов’язково входять в програми змагань не лише серед студентів, але й працівників ВНЗ, щорічно проводяться змагання обласної аматорської ліги з волейболу серед учнівської та студентської молоді. Цього року організатори змагань серед студентської молоді – Запорізьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України – вирішили включити до програми обласних змагань серед студентів такий різновид волейболу, як пляжний волейбол. І вже перший такий турнір довів їх правоту – на змагання заявились дев’ять команд юнаків та вісім команд дівчат коледжів та технікумів.

У змаганнях юнаків, не було рівних команді Запорізького металургійного коледжу Запорізької державної інженерної академії, адже в її складі грав призер України з «пляжки» Андрій Кравець. Він, до речі, і був визнаний кращим гравцем нинішньої обласної першості. Не зазнавши жодної поразки протягом змагань, команда металургійного коледжу отримала кубок обласної першості серед студентів ВНЗ І-ІІ р.а. Другою стала команда Запорізького медичного коледжу. Збірна Бердянського коледжу Таврійського державного агротехнологічного університету, перегравши команду Запорізького гідроенергетичного коледжу ЗДІА, посіли третє місце.

Змагання дівчат продемонстрували не менш змістовну та захопливу гру. Якщо лідер змагань виявився відразу (команда Економіко-правничого коледжу Запорізького національного університету з першого матчу заявила про себе, як про майбутнього чемпіона), то доля другого та третього місця була невідома до самого фіналу. Рівні за силою команди Запорізького гуманітарного коледжу Запорізького національного технічного університету, Дніпрорудненського індустріального технікуму та Бердянського коледжу ТДАТУ у важких матчах з трьох партій під спекотним сонцем виявили призерів нинішньої першості. Витривалість гравців та тактичні розрахунки капітанів команд розставили всі крапки над «і». Отже, переможцем турніру серед дівчат стала команда Економіко-правничого коледжу ЗНУ, «срібло» вибороли студентки Бердянського коледжу ТДАТУ, почесне третє місце дісталося дівчатам із Запорізького гуманітарного коледжу. Диплом найбільш цінного гравця серед команд дівчат отримала волейболістка Економіко-правничого коледжу ЗНУ Олександра Кутнякова.

За інформацією департаменту освіти і науки Запорізької ОДА

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux