Науковцям пропонують доступ до корисних інформаційних ресурсів за програмою ЄС Enlighten Your Research
Науковці та керівники наукових проектів можуть отримати додаткові інформаційно-телекомунікаційні ресурси для досліджень за програмою Enlighten Your Research, що реалізується у межах проекту ЄС EaPConnect.
Термін подачі заявок - до 16 березня 2018 року.
Програма Enlighten Your Research сприяє використанню ресурсів комп'ютерної мережі, які покращують якість та результати міжнародних проектів.
Дослідники отримають доступ до таких ресурсів:
- суперкомп’ютерне моделювання;
- ГРІД-обробка даних;
- накопичення великих обсягів даних;
- доступ до масивів експериментальних даних з астрономії, геології, біології, медицини тощо та їх аналіз з використанням специфічного програмного забезпечення;
- можливість організувати канали передачі інформації континентального рівня зі специфічними параметрами;
- можливість організувати канали для дистанційного керування технічними об’єктами та інші.
Партнерами програми та постачальниками ресурсів є:
- PRACE (HPC-кластери, GRID);
- SURFsara (суперкомп’ютер, HPC-кластери, Big Data);
- OpenAIRE (пошук серед 19 млн публікацій, 45 тис. наборів даних з 6 тис. репозиторіїв та Open Access журналів);
- NREN Європи та інші.
Докладніше про програму та вимоги до проектних пропозицій за посиланням.