На Волині відбулися урочистості з нагоди Дня знань
1 вересня 2015 року у навчальних закладах Волині відбулися урочисті заходи за участю керівників та інших працівників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, керівників навчальних закладів області, педагогів, учнів, студентів, батьків, представників громадськості та духовенства.
Голова Волинської обласної державної адміністрації Володимир Гунчик завітав у Волинський обласний ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою аби привітати вихованців з початком нового 2015/2016 навчального року та побажати здоров'я, впевненості у власних силах.
Під час свята відбулося вручення нагород ліцеїстам, які досягнули значних успіхів у спортивних змаганнях. Після завершення святкової лінійки символічним парадом, голова облдержадміністрації для учнів та батьків провів Перший урок, тематика якого відповідає Концепції національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
За інформацією департаменту освіти і науки Волинської ОДА