На базі Золочівського професійного ліцею відкрили навчально-практичний центр із підготовки автослюсарів







У місті Золочів Львівської області відкрили навчально-практичний центр із підготовки автослюсарів.
НПЦ складається з двох майстерень, облаштованих новітньою технікою німецького виробництва: обладнання для шиномонтажу легкових та вантажних автомобілів, стенд регулювання розвал-сходження коліс, балансування коліс, прилад для заміни масла в авто з автоматичною коробкою передач.
Як зауважив директор Золочівського професійного ліцею, новий навчально-практичний центр дозволить здійснювати підготовку спеціалістів у авторемонтній галузі.
Нині у Золочівському професійному ліцеї навчаються понад 500 дітей, зокрема діти-ВПО. Навчально-практичний центр авторемонтної сфери забезпечить підготовку висококваліфікованих працівників із професій: слюсар із ремонту колісних транспортних засобів, електрогазозварник, водій автотранспортних засобів категорії «С», електрогазозварник.
Роботу НПЦ забезпечують 6 майстрів виробничого навчання, які практикують сучасні методи навчання. Не менш важливо, що при НПЦ ремонтують та фарбують автомобілі для військових, які відправляють на фронт.
Довідково
Навчання у професійно-технічних закладах Львівщини є безкоштовним з отриманням середньої стипендії у розмірі 1250 гривень. Усі заклади забезпечують вступників проживанням у гуртожитку.