• Людям з вадами зору
  • A-
    A+
  • English

Медальний залік української збірної: результати 13 дня Європейських університетських ігор

Опубліковано 29 липня 2022 року о 13:10
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

Тринадцятий змагальний день у польському місті Лодзь приніс дві золотих, дві срібних і одну бронзову медаль українській збірній.

28 липня 2022 року розпочали змагання тхеквондисти та вибороли перші медалі. Дніпряни Мирослава Коваль (Університет імені Альфреда Нобеля) та Михайло Княжев (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка») здобули по золотій і срібній медалі в категоріях традиційне пумсе та фристайл.

Каратисти Косяк Олександр і Черняєв Олександр (Харківська державна академія фізичної культури) вибороли бронзову медаль у командному куміте.

Гандболістки Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського у чвертьфіналі перемогли румунок із рахунком 38:16.

До чвертьфіналів змагань із бадмінтону вийшли студенти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова та студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут». Спортсмени змагатимуться в таких дисциплінах: змішана пара, чоловічі пари та жіночі пари. У індивідуальних змаганнях вболіваємо за В’ячеслава Яковлєва та Яну Собко.

Баскетболістки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в четвертому матчі групового турніру перемогли спортсменок з Чехії (65:58).

Станом на 28 липня 2022 року українська команда має у заліку 9 золотих, 15 срібних і 9 бронзових медалей.

Нагадаємо, розпочалося приймання електронних заяв для здобуття вищої освіти.