«Кубок дружби - 2016»: команда-переможець поїде до Португалії

Команда-переможець ІІ Міжнародного турніру з футболу «Кубок дружби - 2016» поїде до Португальської Республіки, де візьме участь у футбольному чемпіонаті Європи серед студентів. Про це розказав заступник Міністра - керівника апарату МОН Роман Греба під час прес-конференції у Будинку футболу 27 вересня 2016 року.
«Маю надію, що в майбутньому студенти-іноземці, які візьмуть участь у турнірі, будуть спілкуватися між собою та підтримувати дружні стосунки», - зазначив під час прес-конференції Роман Греба.
Заступник Міністра повідомив, що команда-переможець також зіграє з національною збірною українських студентів.
У прес-конференції також взяли участь перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, президент Всеукраїнського студентського союзу «Студент за кордоном» Дмитро Булаєв, голова ГО «Антикорупційне бюро України» Руслан Пікашев та директор Українського державного центру міжнародної освіти Олена Шаповалова.
Довідково. У ІІ Міжнародному турніру з футболу «Кубок дружби - 2016» візьмуть участь іноземні студенти, які навчаються в освітніх закладах на території України з 15-ти країн світу, а також українські студенти (кримські татари). Турнір покликаний об’єднати студентів з різних країн, зміцнити дружні зав’язки та популяризувати здоровий спосіб життя.
Турнір проходитиме за підтримки Міністерства освіти і науки України.