• A-
    A+

Інна Совсун зустрілась з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС Майклом Хрістідісом

Опубліковано 13 квітня 2016 року о 19:44
Інна Совсун зустрілась з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС Майклом Хрістідісом
Автор фото – пресслужба Міністерства освіти і науки України

13 квітня 2016 року відбулася зустріч першого заступника Міністра освіти і науки Інни Совсун з Генеральним секретарем Постійного міжнародного секретаріату Організації Чорноморського Економічного Співробітництва (ОЧЕС) Майклом Хрістідісом.

Під час зустрічі сторони підкреслили важливість співпраці країн-учасниць Організації Чорноморського Економічного Співробітництва в галузі освіти і науки та обговорили актуальні питання реформи у вищій освіті, що впроваджуються Міністерством.

Перший заступник Міністра поінформувала про участь українських вищих навчальних закладів в «Горизонт 2020» - найбільшій програмі Європейського Союзу з фінансування науки та інновацій, а також Еразмус +.

Сторони звернули увагу на роль процесу інтернаціоналізації вищих навчальних закладів у реформуванні вищої освіти, завдяки якому зростає конкурентоспроможність університетів, їх участь у міжнародних проектах та співробітництво з іншими вищими навчальними закладами. Окрім того, обговорювалося питання мобільності викладачів і студентів українських вищих навчальних закладів , зокрема, серед держав-членів ЧЕС, в тому числі в рамках двосторонніх і багатосторонніх угод і стипендій між вищими навчальними закладами.

Інна Совсун також поінформувала Генерального секретаря Постійного міжнародного секретаріату ОЧЕС про вирішення питання навчальних закладів та доступу до освіти громадян, що знаходяться на тимчасово окупованій території Криму та кроки, що були здійсненні Міністерством у цьому напрямку.

У свою чергу, Генеральний секретар Постійного міжнародного секретаріату Організації Чорноморського Економічного Співробітництва Майкл Хрістідіс підкреслив відкритість  організації до співпраці та пропозицій з боку Міністерства.

Слід зазначити, Чорноморське економічне співробітництво (ЧЕС) засновано 25 червня 1992 року. З підписанням Статуту Організації ЧЕС, що відбулося 5 червня 1998 року, ЧЕС було перетворено в організацію. До складу ЧЕС увійшли 12 країн:  Азербайджан, Албанія, Болгарія, Вірменія, Греція, Грузія, Молдова, Росія, Румунія, Сербія (з квітня 2004 року), Туреччина та Україна.

В рамках ОЧЕС Україна бере активну участь в роботі допоміжних органів ОЧЕС, а також її інституцій – Парламентської асамблеї ЧЕС, Ділової ради, Чорноморського банку торгівлі та розвитку та Міжнародного центру чорноморських досліджень.

 

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux