• A-
    A+

До уваги вчених та дослідників!

Опубліковано 30 серпня 2016 року о 10:10

23 вересня 2016 року Міністерство освіти і науки України разом з Міністерством освіти, культури, науки і техніки Японії (МОКНТЯ) і Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут» проводить спільний українсько – японський сем??нар «Дослідження з Японією та в Японії» (Japan-Ukraine Seminar on Science and Technology Cooperation «Research with/in Japan»).

На семінарі запланована презентація японських передових наукових досліджень, програм співробітництва та обміну науковцями, а також обговорення сучасного стану та перспектив подальшого двостороннього науково – технологічного співробітництва України і Японії.

Семінар проводиться на базі НТТУ «КПІ» англійською мовою і в ньому, з японської сторони, візьмуть участь представники МОКНТЯ, програми JSPS (Japan Society for the Promotion of Science) науково-дослідних інститутів, університетів та Посольства Японії в Україні».

Більш детальну інформацію про форуми та умови реєстрації можна знайти тут.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux