• A-
    A+

4 квітня заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей візьме участь у брифінгу, присвяченому Міжнародному дню просвіти щодо мінної безпеки та допомоги в протимінній діяльності

Опубліковано 01 квітня 2016 року о 10:38

4 квітня 2016 року за участю заступника Міністра освіти і науки Павла Хобзея, Голови Представництва ЮНІСЕФ в Україні Джованни Барберіс відбудеться брифінг, присвячений Міжнародному дню просвіти щодо мінної безпеки та допомоги в протимінній діяльності.

Під час брифінгу планується презентація результатів дослідження рівня знань, ставлення та практик з мінної безпеки (2015 рік), що проводилися Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ), нових матеріалів інформаційної кампанії з мінної безпеки, а також обговорення співпраці між ЮНІСЕФ, ДСНС та МОН у сфері освіти з мінної безпеки.

Місце проведення: вул. Хрещатик,2; Український кризовий медіа-центр.

Початок заходу: 11:30.

Додаткова інформація за телефоном: 481-32-62. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux