Президія Ради
10 квітня 2025 року в МОН відбулося перше засідання Ради з питань співпраці з органами студентського самоврядування закладів вищої освіти при Міністерстві освіти і науки України (далі – Рада), під час якого за результатами відкритого голосування було сформовано Президію Ради у складі 12 осіб, до якої увійшли представники закладів вищої освіти з усієї країни:
- Бойко Софія (Національна академія Національної гвардії України);
- Вєрємєєва Вероніка (Національний університет біоресурсів і природокористування України);
- Голінська Ольга (Київський столичний університет імені Бориса Грінченка);
- Дьякова Аделіна (Національний технічний університет «Дніпровська політехніка»);
- Кічко Дарина (Сумський державний університет);
- Мазур Роман (Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія);
- Махмудов Даніел (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди);
- Немитий Мирослав (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича);
- Прокопів Михайло (Західноукраїнський національний університет);
- Харін Андрій (Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій);
- Щоголь Данило (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);
- Якимець Тарас (Кременчуцький національний університет імені Михайла Остроградського).
Президія:
- організовує діяльність Ради між її засіданнями;
- організовує підготовку та скликає засідання Ради;
- представляє Раду у взаємовідносинах з МОН іншими установами та організаціями, центральними органами виконавчої влади тощо;
- забезпечує документування діяльності Ради та Президії;
- виконує інші функції, які пов’язані із забезпеченням функціонування Ради.