25 квітня Лілія Гриневич разом із Геннадієм Зубко проведуть селектор з регіонами щодо запуску проекту «Новий освітній простір»
25 квітня Лілія Гриневич разом із Геннадієм Зубко проведуть селектор з регіонами щодо запуску проекту «Новий освітній простір»
Опубліковано 24 квітня 2017 року о 16:00
24
/04
понеділок
16:00
16:00
подію завершено
25 квітня Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич проведуть селектор з керівниками ОДА щодо впровадження спільного проекту створення нового освітнього простору у 200 школах України.
Також у заході візьмуть участь представники МВС та ДСНС щодо реалізації в регіонах проекту «Центр безпеки».
Початок заходу о 12:30
Місце проведення: Мінрегіон (вул.В.Житомирська, 9, велика зала)
Акредитація обов’язкова до 11:00 25 квітня за телефоном: (044) 590-47-96 або на ел.пошту: [email protected]