Лілія Гриневич: українські культурно-освітні центри – важлива ланка, що пов’язує закордонні  українські громади з батьківщиною Українські культурно-освітні центри відіграють важливу роль, підтримуючи зв’язок закордонних українських громад з батьківщиною, тому дуже важливо, щоб у Португалії було врегульовано їх юридичний статус. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич на зустрічі з представниками українських громадських організацій у Португалії та керівниками українських культурно-освітніх центрів.
Теги:
Лілія Гриневич: Україна зацікавлена зберегти зв’язок закордонних українців з батьківщиною через освіту Міністерство освіти і науки України розвиватиме українську мову не лише в середині держави, а й закордоном. Про це розказала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час свого виступу на форумі, присвяченому розвитку суспільного життя новітніх українських мігрантів в Європі, 22 жовтня 2016 року.
Теги:
Павло Хобзей: «Навчально-практичні центри – інвестиція в якість підготовки робітничих кадрів» 25 навчально-практичних центрів із професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Монтажник санітарно-технічних систем та устаткування», «Швачка. Кравець. Закрійник» будуть створені на базі професійно-технічних навчальних закладів у різних регіонах країни. Про це повідомив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час наради заступників директорів департаментів освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій з питань професійно-технічної освіти.
Теги:
МОН готове допомогти НАУ в питаннях встановлення студентського самоврядування, – заступник Міністра освіти і науки  Роман Греба Як згуртувати студентство для ефективного представництва його інтересів в університеті, заступник Міністра освіти і науки України Роман Греба обговорив зі студентами Національного авіаційного університету. Зустріч відбулася 20 жовтня в приміщенні НАУ.
Теги:
ОНЛАЙН! 21 жовтня, о 10 годині, відбудеться засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти 21 жовтня, о 10 годині, в Національній академії мистецтв, за адресою вул. Бульварно-Кудрявська, 20, відбудеться засідання Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. На засіданні члени Нацагентства оберуть свого голову.
Теги:
Наверх