Посол Румунії: Ми зацікавлені в тому, щоб більше українських студентів знали про стипендії, які надає для навчання Румунія Минулого року ми отримали лише дві чи три заявки на отримання стипендії для навчання у Румунії і хотіли б, щоб більше українських студентів дізналися про можливості навчання в наших університетах. На цьому наголосив Надзвичайний і Повноважний Посол Румунії в Україні Крістіан-Леон Цуркан.
Лілія Гриневич: Новий Закон «Про освіту» має бути проголосований до Дня вчителя Текст нового Закону «Про освіту» повністю готовий до розгляду у другому читанні. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Крістіан-Леоном Цурканом.
Однією з вимог до нових садочків має бути архітектурна доступність для дітей з особливими потребами, - Лілія Гриневич Разом з місцевими органами влади ми маємо розробити стратегію ліквідації черги у дитсадки, що має враховувати комплексно усі наші можливості. Про це заявила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Стоп фейк: школа, а не МОН, вирішує, якою має бути структура навчального року Міністерство освіти і науки не вирішує, якою має бути структура навчального року, це роблять школи за погодженням з місцевими органами влади. МОН дає це роз’яснення з огляду на те, що в Інтернеті продовжує поширюватися неправдива інформація щодо того, ніби українські школи планово переходять на навчання за триместрами.
Теги:
МОН вивело з-під удару Єдину державну базу з питань освіти, - Володимир Гройсман За результатами вступної кампанії буде проведено ретельний аналіз роботи та аудит програмного забезпечення. Про це зазначила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Наверх