Експертна рада МОН визначилася зі списком наукових проектів молодих вчених 27 липня 2016 року під головуванням заступника Міністра освіти і науки України Максима Стріхи відбулось засідання Експертної ради з відбору проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління Міністерства, за рахунок коштів загального фонду державного бюджету.
Теги:
Питання єдиної форми шкільної документації асистента вчителя обговорили фахівці під час робочої наради, присвяченої питанням функціонування інклюзивних класів, 28 липня 2016 року в Міністерстві освіти і науки України.
Інна Совсун: В цьому році рекордна кількість абітурієнтів має шанси вступити на бюджетні  місця – не поспішайте писати заяву на контракт Заяву на контракт можна написати до 10 серпня, зарахування контрактників відбуватиметься до 12 серпня - вступники повинні до цього часу принести оригінали своїх документів. Про це 28 липня під час прес-конференції на тему “Вступна кампанія 2016. Етап 2 - Зарахування” розказала Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.
“1 серпня о 12 годині оприлюднять списки рекомендованих до зарахування”, - Інна Совсун Вже 1 серпня абітурієнти знатимуть, чи змогли вони отримати місце державного замовлення. Про це 28 липня під час прес-конференції на тему “Вступна кампанія 2016. Етап 2 - Зарахування” розказала Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.
Інна Совсун: в цьому році абітурієнти подали більше 2млн заяв Закінчилася подача заяв на вступ до вищих навчальних закладів – подано 2млн 11тис 62 заяви. Про це під час прес-конференції на тему “Вступна кампанія 2016. Етап 2 - Зарахування” розказала Перший заступник Міністра освіти і науки України Інна Совсун.
Наверх