Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочим візитом місто Чернівці 30 серпня 2016 року Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідає з робочим візитом місто Чернівці. В рамках візиту заплановано ряд зустрічей з освітянами області та обговорення результатів підготовки до 2016/2017 навчального року. Під час візиту також планується участь Міністра в урочистому відкритті нового корпусу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича (ЧНУ), посвяті першокурсників університету у студенти, а також у відкритті навчально-виховного комплексу «Лідер».
Теги:
«Науковий пікнік» у Львові зібрав 1000 учасників Займатися наукою – цікаво. У цьому переконалися учасники соціального заходу «Науковий пікнік», який організували Інститут фізики НАН України разом з Львівським національним університетом ім. Івана Франка. Організатори присвятили цей захід 25-й річниці Незалежності України та 160-річчю з дня народження Івана Франка.
Лілія Гриневич відвідала опорну школу поблизу лінії зіткнення на Донбасі 26 серпня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич відвідала опорний навчальний заклад поблизу лінії зіткнення – Золотівську загальноосвітню школу №5 Попаснянського району Луганської області. Відвідання школи відбулося в рамках робочого візиту міністра до Луганської області та участі в серпневій обласній конференції педагогічних працівників «Створення умов для нової української школи на Луганщині».
Теги:
МОН: Звільнено виконуючого обов’язки ректора НАУ Володимира Харченка МОН увільнило Володимира Харченка від виконання обов’язків ректора Національного авіаційного університету. З відповідним Наказом Міністерства освіти і науки України можна ознайомитись за посиланням.
Теги:
Лілія Гриневич підтримала ідею обміну вчителями між Луганською та Львівською областями – МОН допоможе реалізувати цей проект Планується, що у жовтні Львівська та Луганська області обміняються вчителями – по 50 педагогів з кожної області поїдуть навчати дітей в інший регіон. Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич підтримала цю ідею та пообіцяла, що МОН, в межах свої повноважень, підтримає цей проект. Про це йшлося на обласній серпневій конференції педагогічних працівників «Створення умов для нової української школи на Луганщині».
Наверх