Проект постанови про внесення змін до переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи із дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, що забезпечують виконання загальнодержавних функцій, видатки на які здійснюються з державного бюджету розроблено з метою приведення у відповідність до законодавства, переліку позашкільних навчальних закладів та заходів з позашкільної роботи із дітьми, а також закладів та заходів у галузі освіти, які забезпечать виконання загальнодержавних функцій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів від 17 серпня 2002 року № 1133.
Ветерани Афганістану долучились до обговорення національно-патріотичного виховання молоді у МОН 25 травня 2016 року у Міністерстві освіти і науки України відбулась зустріч фахівців МОН, що займаються питаннями національно-патріотичного виховання дітей та молоді з представниками громадської організації «Українська спілка ветеранів Афганістану».
Визначено пороговий бал «склав/не склав» з української мови і літератури, математики, історії України Відбулося засідання експертної комісії при Українському центрі оцінювання якості освіти, на якому визначено пороговий бал «склав/не склав» для тесту з української мови і літератури, математики, історії України.
Теги:
У КНУ ім. Тараса Шевченка презентували результати соціологічного дослідження щодо реформи вищої освіти 24 травня 2016 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка під час круглого столу відбулась презентація результатів соціологічного дослідження щодо проблем реформування вищої освіти в Україні. У засіданні взяла участь перший заступник міністра освіти і науки України Інна Совсун, а також керівники вищих навчальних закладів, викладачі та представники студентського самоврядування.
Он-лайн трансляція круглого столу за участю першого заступника міністра освіти і науки України Інни Совсун на тему «Актуальні питання вступної кампанії 2016 року».
Наверх