“Щоб  покращити умови для  розвитку дітей з синдромом аутизму нам потрібна співпраця з громадськістю”, - Лілія Гриневич на підпиcанні Меморандуму з ГО “Дитина з майбутнім” Для спільної роботи над вирішенням проблем, з якими стикаються діти з синдромом аутизму та їхні сім’ї, Міністерство освіти і науки України підписало Меморандум про співпрацю з Міжнародною громадською організацією “Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму “Дитина з майбутнім”. Процедура підписання відбулась сьогодні, 2 грудня, у залі Колегії МОН.
Теги:
2 грудня Лілія Гриневич візме участь у презентації книги Кена Робінсона та Лу Ароніки «Школа майбутнього» 2 грудня Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич візьме участь у презентації Кена Робінсона та Лу Ароніки «Школа майбутнього».
Теги:
Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті Павленка Анатолія Федоровича Міністерство освіти і науки України висловлює щирі співчуття з приводу передчасної смерті Павленка Анатолія Федоровича, доктора економічних наук, професора, Героя України, ректора Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Пішла з життя людина, чий внесок у становлення економічної освіти в Україні важко переоцінити.
Теги:
Фестиваль інновацій КНУ ім. Шевченка:  призові місця отримали прилад з вирощування зелені та проект нових біоцидних препаратів для знезараження Вперше в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбувся Фестиваль інновацій. За результатами cеред інноваційних проектів перше місце отримав проект «Нові біоцидні препарати для тривалого знезараження перев’язочних і гігієнічних матеріалів та одягу».
Теги:
Прийнято рішення про утворення Координаційного центру з питань виконання Рамкової програми «Горизонт 2020» Для ефективного вирішення проблемних питань, які виникають під час реалізації проектів програми «Горизонт 2020» утворено координаційний центр з питань виконання Рамкової програми «Горизонт 2020». Відповідну Постанову було прийнято сьогодні, 30 листопада, на засіданні КМУ.
Теги:
Наверх