Лілія Гриневич привітала учасників міжнародного наукового Конгресу ASEEES-МАГ 26 червня в Українському Католицькому Університеті розпочав роботу Міжнародний науковий Конгрес Асоціації слов’янських, східноєвропейських та євро-азіатських студій (ASEEES) і Міжнародної асоціації гуманітаріїв (МAГ). Із вітальною промовою на відкритті конгресу виступила Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич.
Теги:
Уряд дав більшу свободу бюджетним науковим установам Відтепер бюджетні наукові установи зможуть надавати ширше коло платних послуг і додатково поповнювати власний бюджет. Постанову «Про внесення змін до переліку платних послуг, які можуть надаватися бюджетними науковими установами» прийняли сьогодні на засіданні Кабінету Міністрів України.
Теги:
Зубрити – не вихід: професор з Південної Кореї поділиться сучасною методикою 29 червня о 15:00 відбудеться круглий стіл: «Зубрити – не вихід. Або, як креативність та філософія може змінити навчання у школах». Новітню методику для українських учнів презентує професор Джінван Парк (Gyeongsang National University, Південна Корея).
Теги:
Спільна угода та поглиблення співробітництва: Лілія Гриневич зустрілась з Віце-прем’єр міністром, міністром досліджень та вищої освіти Польщі Польща та Україна підготують угоду про поглиблення співробітництва у сфері вищої освіти і науки. Про це під час зустрічі домовились Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Віце-прем’єр міністр, міністр досліджень та вищої освіти Польщі Ярослав Говін 23 липня 2016 року.
Українська наука заручається підтримкою Китаю 23 червня 2016 р. відбулося друге засідання Підкомісії з питань науково-технічного співробітництва між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки (КНР). На засіданні сторони обговорили стан та перспективи українсько-китайського науково-технічного співробітництва, а також затвердили перелік спільних проектів для включення до Програми співпраці між Україною та КНР на 2017-2018 рр.
Наверх