Студенти представили, яким може бути нове освітнє середовище у школах Буковини Студенти Чернівецького коледжу Львівського національного аграрного університету розказали, як можна змінити освітнє середовище в буковинських школах. Вони презентували 16 проектів дизайну в конкретних навчальних закладах, зокрема, кабінетів іноземних мов, танцювальних кімнат, ігрових майданчиків тощо.
На Хмельниччині учням ПТНЗ допомагали обрати майбутнє місце роботи Учням ПТНЗ Хмельниччини розказали, як визначитись з кращими здібностями та майбутнім місцем роботи.
У НГУ готуватимуть магістрів з інженерної екології міжнародного рівня У Національному гірничому університеті (м. Дніпро) невдовзі готуватимуть магістрів з інженерної екології міжнародного рівня. Спільно з Університетом Вітаутаса Великого (Литва) у виші планують впровадити магістерську програму подвійного диплому «Інженерна екологія».
У Сколе створять Європейський центр розвитку туризму та професійної освіти У м. Сколе планують створити «Європейського центру розвитку туризму, професійної освіти та рекреації ім. Миколи Коперника». Передбачається, що він сприятиме туристичному розвитку регіону та підвищенню зайнятості населення, зокрема молоді.
На  туристичних змаганнях волинські школярі показали, як долати перешкоди на шляху Близько 200 школярів-туристів Волині пройшли 40 кілометрів та показали вміння долати різні першкоди на шляху. Так, упродовж 13-17 червня пройшов 62 туристсько-краєзнавчий зліт серед учнівської молоді Волині.
У ЗНУ планують створити центр методології CLIL На базі Запорізького національного університет планують створити на центр методології CLIL у запорізькому регіоні та згодом в Україні. Вже у вересні-жовтні цього року проведуть тренінги з підготовки тренерів з цієї методології та розроблять повноцінні англомовних курсів на різних факультетах.
Коледжі та технікуми є важливою складовою вищої освіти – директор департаменту Олег Шаров Середня ланка вищої освіти має бути збереженою та функціонували й надалі. Коледжі, технікуми, навчальні заклади І-ІІ рівнів акредитації підтвердили необхідність власного існування.
На Тернопільщині школярі розказали, як варто долати екологічні проблеми На Тернопільщині майже півсотні школярів і педагогів з різних куточків України представили дослідження екологічної ситуації їхніх регіонів на Всеукраїнському експедиційно-польовому зборі команд юних екологів.
Науковців закликали активніше долучатись до реформ з децентралізації Вченим необхідно активніше долучатися до реформ з розвитку регіонів та співпраці у форматі «влада-наковці-громадськість».
У Житомирі учні покращуватимуть знання у першій літній ботанічній школі Понад тридцять учнів 10-11 класів Житомира зможуть поліпшити знання з біології рослин. Вже 12 червня розпочала роботу перша літня ботанічна школа у ЖДУ ім. І. Франка.
Наверх