У школі Чернівців відкрито меморіальну дошку пам’яті учасника АТО Леоніда Петихачного 24 березня біля стін Чернівецької ЗОШ №5 відбувся мітинг-реквієм з нагоди відкриття меморіальної дошки пам’яті випускника школи, учасника АТО Леоніда Петихачного.
В Українсько-польському центрі в КрНУ діятимуть курси польської мови та здійснюватимуть обмін студентами і викладачами 23 березня відбулося відкриття Українсько-польського центру освіти, науки і культури в Кременчуцькому національному університеті імені Михайла Остроградського. У ньому працюватимуть курси польської мови, реалізовуватимуться проекти у сфері освіти і науки, здійснюватимуться стажування викладачів та обмін студентами.
На базі ДДПУ завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузі «Початкова освіта» 24 березня 2017 року на факультеті початкової та мистецької освіти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка завершився ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із галузі наук «Початкова освіта».
Теги:
22 березня у Черкаському інституті ДВНЗ «Університет банківської справи» відбулися ювілейні «Х Шевченківські читання», що вже традиційно проходять щороку на батьківщині Кобзаря.
Педагоги Чернівецької області поділилися досвідом упровадження курсу «Культура добросусідства» Толерантність та прийняття чужої інакшості – якості, які потрібно виховувати з дитинства. Щоб забезпечити процес такого виховання, в дошкільних та загальноосвітніх закладах України запровадили новий навчальний курс – «Культура добросусідства».
ЖНАЕУ впроваджуватиме спільні наукові проекти та програми навчання з Гнезнінською вищою школою «Міленіум» 20 березня відбулося урочисте підписання Угоди про співпрацю між Житомирським національним агроекологічним університетом та Гнезнінською вищою школою «Міленіум». Тоді ж були обговорені конкретні напрями реалізації спільних задумів та ідей.
Проекти USAID стосовно демократії та врядування в Україні були презентовані в ДНУ ім. Олеся Гончара У Дніпровському національному університеті імені Олеся Гончара відбулася презентація проектів Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), присвячених темам демократії та врядування в Україні.
У Кременчуцькому національному університеті провели Всеукраїнську універсіаду зі скелелазіння З 16 до 19 березня в спорткомплексі Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського пройшли фінальні змагання ХІІІ літньої Універсіади України зі скелелазіння.
Учителі природничих дисциплін взяли участь в фізичних читаннях, присвячених Герою України 17-18 березня на базі Старокостянтинівського НВК «Спеціалізована школа І ст., гімназія» ім. Героя України Сергія Бондарчука відбулися чергові фізичні читання, присвячені пам’яті вчителя-Героя, на честь якого названо заклад.
Реформа середньої освіти має задовольняти потреби і тих, хто навчається, і тих, хто навчає, – заступник Міністра Павло Хобзей Міністерство освіти і науки України докладає максимальних зусиль, щоб реформування освітньої галузі відповідало вимогам часу та задовольняло потреби і тих, хто навчається, і тих, хто навчає. Про це зазначив заступник Міністра освіти і науки Павло Хобзей під час зустрічі з освітянською спільнотою Закарпаття.
Наверх