У Військовому інституті відзначають 100-річчя подій Української революції Заходи щодо відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників стартували у Військовому інституті КНУ ім. Т.Г. Шевченка
Теги:
На Прикарпатті відкрито нове приміщення сільської школи для 400 учнів 11 січня 2017 року в с. Княжолука Долинського району Івано-Франківської області введено в експлуатацію першу чергу нового приміщення Княжолуцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проектною потужністю 400 учнівських місць.
Розпочався конкурсний відбір учасників Міжнародної конференції юних дослідників ICYS -2017 З 16 до 22 квітня у м. Штутгарт (Німеччина) відбудеться Міжнародна конференція юних дослідників ICYS-2017. В Україні вже розпочато конкурсний відбір її учасників.
Теги:
Представники ЖНАЕУ здобули перемогу на конкурсі «Молодий експерт України» Студенти Житомирського національного агроекологічного університету перемогли у Всеукраїнському конкурсі на кращу письмову роботу з податково-бухгалтерської тематики «Молодий експерт України»
За підсумками курсу «Інформаційні технології в бізнесі» військовослужбовці отримали спільні дипломи норвезького університету NORD та Вінницького НТУ У Вінницькому національному технічному університеті відбулись урочистості з нагоди закінчення перепідготовки військовослужбовців ЗСУ та членів їхніх сімей за проектом «Україна-Норвегія» Міжнародного фонду соціальної адаптації.
На території ЖНАЕУ відкрили першу в Житомирській області трекерну установку для сонячних батерей Установка уже працює, генеруючи чисту електроенергію, що надходить у загальну мережу за «зеленим тарифом».
НЮУ провів щорічний благодійний бал-маскарад У Харкові відбувся благодійний бал-маскарад «З надією в серці», уже четвертий рік поспіль організований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого. Під час заходу були зібрані кошти для лікування онкохворих дітей.
Директор Департаменту вищої освіти МОН поспілкувався з колективом УДХТУ 21 грудня відбулася зустріч науково-педагогічної спільноти Українського державного хіміко-технологічного університету з директором Департаменту вищої освіти МОН Олегом Шаровим.
Названо кращих студентів України 2016 року 16-18 грудня студенти зі всієї України з’їхалися в Суми, щоб взяти участь у серії громадських заходів від Студреспубліки та визначити «Кращих студентів України-2016».
Студенти ЖНАЕУ влаштували свято маленьким пацієнтам лікарень у День святого Миколая 19 грудня святий Миколай та його помічники з Житомирського національного агроекологічного університету завітали із подарунками, солодощами та фруктами до пацієнтів відділення онкогематології Житомирської обласної дитячої лікарні та дитячого психоневрологічного відділення Житомирської психіатричної лікарні.
Наверх