ЧНУ ім. Петра Могили співпрацюватиме з Університетом Економіки в Бидгощі Чорноморський національний університет ім. Петра Могили підписав рамкову угоду про співробітництво з Університетом Економіки в Бидгощі.
Проект ЧНУ ім. Петра Могили «Cubomania» переміг на конкурсі стартапів Vernadsky challenge 22 квітня у м. Дніпрі відбувся фінал конкурсу стартапів Vernadsky challenge.
На Миколаївщині відкрилась профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017» 24 квітня у Миколаєві відкрилася профорієнтаційна виставка «Освіта – 2017». Вона представляє найсучасніші розробки вищих та професійно-технічних навчальних закладів Миколаївщини в аспекті формування професійних компетенцій майбутніх фахівців.
Студенти ТДАТУ пройшли курси французької за сучасними методиками асоціації FLE 11-21 квітня 2017 року у Таврійському державному агротехнологічному університеті проходили інтенсивні курси французької мови за участі французького викладача з Асоціації FLE Філіппа Пащі.
Делегація Китайської Народної Республіки та керівництво КУП НАНУ обговорили питання співпраці та підписання меморандуму Делегація Китайської Народної Республіки на чолі з Генеральним директором Пекінського офісу інтелектуальної власності паном Вангом Хонгом відвідала Київський університет права НАН України.
У ЖНАЕУ студентам презентували вакансії в ОТГ і розказали про реформу децентралізації 20 квітня у Житомирському національному агроекологічному університеті пройшов «Національний ярмарок вакансій для об'єднаних територіальних громад».
Понад 70 делегацій з 20 країн світу беруть участь у Міжнародному форумі з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків у Одесі Україна є впливовою морською державою та важливим гравцем на світовому ринку надання освітніх послуг у сфері мореплавства. На цьому наголосив перший заступник Міністра освіти і науки України Володимир Ковтунець під час відкриття V Міжнародного форуму з освіти, практичної підготовки та працевлаштування моряків, що традиційно проходить на території Одеського морвокзалу 20-21 квітня.
У Чернігові юні філософи та релігієзнавці змагаються за першість на Всеукраїнському турнірі З 19 до 22 квітня 2017 року в м. Чернігові проходить фінальний етап ІІІ Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців. Цього року свої знання, практичні вміння й навички продемонструють 73 учні з різних куточків України.
ЗНУ долучився до благодійної акції для бійців АТО Викладачі та студенти Запорізького національного університету долучилися до благодійної акції «Великодній кошик на передову».
ЖНАЕУ підписав угоду про співпрацю з Університетом Міссурі Житомирський національний агротехнічний університет співпрацюватиме з Університетом Міссурі(США) у галузі освіти та науки. Це передбачено угодою, яку підписали представники вишів, зокрема, ректор ЖНАЕУ Олег Скидан, доктор Кеннет Шнебергер , координатор міжнародних програм Вільям Меєрс.
Наверх