В ЧНУ військовослужбовці та їх сім’ї отримали сертифікати курсів перепідготовки та соціальної адаптації У Чорноморському національному університеті вручили сертифікати слухачам курсів перепідготовки та соціальної адаптації військовослужбовців та членів їхніх сімей.
СНУ ім. Лесі Українки впроваджуватиме програми академічної мобільності з Вищою технічною школою Оствестфалія-Ліппе Східноєвропейський національний університет (СНУ) ім. Лесі Українки та Вища технічна школа Оствестфалія-Ліппе реалізують програми академічної мобільності. Про це йшлося під час зустрічі керівників навчальних закладів, що пройшла в СНУ.
Представники УІПА передали гуманітарну допомогу воїнам АТО Студенти й викладачі Української інженерно-педагогічної академії провели благодійну акцію «Допоможи воїнам АТО».
У Вінниці вчитимуть будівельних столярів, орієнтованих на європейські стандарти У Вінницькому художньому профтех училищі № 5 готуватимуть будівельних столярів за західноєвропейськими стандартами. Відповідний договір про співпрацю підписано між навчальним закладом, департаментом освіти і науки Вінницької ОДА та Фондом Ебергарда Шьока (Німеччина).
Учні ПТНЗ Хмельницької області долучились до акції «Подаруй тепло солдату» Учні професійно-технічних закладів Хмельницької області долучились до благодійної акції «Подаруй тепло солдату».
У Ковелі  відкрили навчально-практичний центр сучасних санітарно-технічних систем В Ковельському професійному ліцеї відкрили навчально-практичний центр( НПЦ) сучасних санітарно-технічних систем. Для обладнання центру з державного бюджету виділили майже 600тис грн.
Студенти Харківського національного університету будівництва та архітектури провели благодійний концерт для дітей школи-інтернату Студенти Харківського національного університету будівництва та архітектури провели благодійну концертно-розважальну програму «Даруй добро!». Захід пройшов для дітей школи-інтернату «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс № 8».
У Сумському НАУ завершився проект RISE У Сумському національному аграрному університеті підсумували результати проекту з Бернським університетом прикладних наук (Швейцарія) «Розвиток сталого сільського господарства – 360о оцінка фермерського господарства та розробка спільної стратегії розвитку». Сьогодні, 30 листопада, у виші пройшов відповідний форум.
На базі професійного училища у Козятині відкрили навчально-практичний центр На базі Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту відкрили навчально-практичний центр. Відкриття пройшло сьогодні, 28 листопада.
В ЧНУ італійський професор прочитав лекції з історії Професор та доктор наук з палеоетнології кафедри античної історії та Близького Сходу університету Ка Фоскарі (Венеція) Паоло Біадж прочитав лекції в Чорноморському національному університеті. Його візит до вишу пройшов у межах міжнародної програми Erasmus+ Ka107.
Наверх