У Чернівцях вихованці науково-технічних гуртків показали, як виглядатиме поселення землян на Марсі У Чернівцях вихованці авіамодельних гуртків та робототехніки провели змагання автономних роботів та показали моделі безпілотних літальних апаратів.
Вчені з 50 країн світу з'їхалися до ХПІ, аби обговорити останні наукові досягнення У Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» українські та іноземні вчені з 50 країн світу обговорили останні наукові досягнення та спільні проекти.
Науковці УжНУ отримали грант на дослідження у межах «HORIZON 2020» Науковці Ужгородського національного університету отримали грант на дослідження у межах європейської науково-дослідницької програми «HORIZON 2020».
На хакатоні  NASA українські студенти розробили додаток, що відстежуватиме пожежі Вперше на базі Дніпровського національного університету ім. Олеся Гончара провели хакатон NASA.
ІФТУНГ зацікавлений у співпраці з країнами ЄС з метою розвитку видобувної галузі України В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу окреслили питання впровадження в Україні міжнародного стандарту прозорості у видобувних галузях.
У БДПУ відкрили Центр вивчення мов 18 травня в Бердянському державному педагогічному університеті відкрили Центр вивчення мов при Культурно-інформаційному центрі болгаристики «Кирилиця».
У Запоріжжі  за підтримки німецького уряду відремонтували дитячий садок У Запоріжжі відкрили відремонтований дитячий садок № 100, у якому навчатимуться близько 70 дітей, серед яких діти з особливими потребами та діти-переселенці.
Молоді науковці УжНУ розглянули проблеми міжнародних відносин на конференції в Словаччині 11 травня у м. Кошиці (Словаччина) на міжнародній конференції «Актуальні проблеми теорії та практики політики й міжнародних відносин» вчені обговорили питання міграційної кризи, етнополітичні конфлікти, а також зростання ультраправих та популістських рухів.
На Черкащині студенти  власноруч зробили тактильну книгу для дітей з порушеннями зору Студенти та викладачі Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького долучилися до створення першої на Черкащині бібліотеки тактильних книжок ручної роботи для слабозорих та незрячих дітей.
У Вінниці відкрили навчально-практичний центр з підготовки швачок, кравців та закрійників 16 травня на базі Вінницького вищого професійного училища сфери послуг відкрито навчально-практичний центр з підготовки кваліфікованих робітників за професією «Швачка. Кравець. Закрійник».
Наверх