A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Рашкевич Юрій Михайлович

Рашкевич Юрій
Михайлович
Заступник міністра

Народився 24 вересня 1955 року в місті Івано-Франківську.

У 1972 році вступив на факультет автоматики Львівського політехнічного інституту, де навчався за спеціальністю «Автоматизовані системи управління».

1977-го закінчив виш та залишився у ньому працювати. Обіймав посади асистента, доцента та завідувача кафедри автоматизованих систем управління.

2011 року за ініціативи Юрія Рашкевича у навчальному закладі було створено кафедру інформаційних технологій видавничої справи, яку він очолював до 2015 року і на якій продовжує працювати професором.

З квітня 1991 р. до березня 2017-го був проректором з науково-педагогічної роботи та міжнародних зв’язків Львівської політехніки.

Захистив кандидатську дисертацію в Інституті кібернетики АН УРСР (1986 р.) та докторську - в Науково-дослідному інституті інформаційної інфраструктури НАН України (1997 р.). Вчені звання доцента та професора отримав відповідно в 1990 та 2001 роках.

З 1999-го є головою спеціалізованої вченої ради із захисту докторських дисертацій за спеціальностями «Інформаційні технології» та «Системи та засоби штучного інтелекту».

Протягом 1994-2000 років координував виконання ряду міжнародних освітянських проектів за програмами Tempus, Еразмус+ та CIDA. Після приєднання України до Болонського процесу керував двома міжнародними проектами за програмою Tempus, присвяченими впровадженню Європейської кредитно-трансферної системи та модернізації управління університетом.

Проходив стажування у Вейнському університеті (Детройт, США), Університеті Торонто та Університеті МакМастер (Канада), Університеті Твенте (Голландія), Віденському ТУ (Австрія), Королівському технологічному інституті Стокгольму (Швеція), Університеті Дербі (Англія), Політехніці Варшавській (Польща), Університеті Флоренції (Італія).

З 2009 року і донині є членом Національної команди експертів із реформування вищої освіти України.

Контактна інформація