A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Полянський Павло Броніславович

Полянський Павло
Броніславович
Державний секретар Міністерства освіти і науки України

Народився 1961 р. у с. Пилипча Білоцерківського району Київської області. Після закінчення з відзнакою у 1984 р. історичного факультету Київського державного педагогічного інституту ім. О. Горького упродовж майже 13 років (з перервою на час служби в армії) працював учителем історії, суспільствознавства і правознавства в середній школі №1 м. Фастів на Київщині; очолював міське методичне об’єднання вчителів історії. У ролі класного керівника випустив два класи. Працюючи шкільним вчителем, в 1996 р. захистив в Інституті української археографії та джерелознавства ім. М. С. Грушевського Національної академії наук України дисертацію на тему «Зовнішня політика СРСР у 1938 - серпні 1939 рр. в англомовних документальних виданнях» (спеціальність 07.00.02 – всесвітня історія). Кандидат історичних наук (1996), доцент (2005). Два скликання поспіль (1990–1997 рр.) як узгоджений кандидат від партій національно-демократичного спрямування обирався депутатом Київської обласної ради від м. Фастів.

Починаючи з 1997 р., працював у Міністерстві освіти і науки України, послідовно пройшовши службові щаблі від провідного спеціаліста до директора департаменту. Заступник Міністра освіти і науки України у складі двох урядів (січень 2008 - березень 2010; березень 2014 - вересень 2015). Також у різні роки працював у Національній академії педагогічних наук України, заступником директора Державної наукової установи «Енциклопедичне видавництво», провідним науковим співробітником Київського університету імені Бориса Грінченка.

Автор декількох монографій з проблем міжнародних відносин першої половини ХХ ст., десятків наукових і науково-популярних статей на історичну тематику та з проблем освіти, підручників зі всесвітньої історії для учнів 9-11-х класів, навчальних посібників з історії та громадянської освіти для школярів і вчителів.

Контактна інформація

Декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2016 рік