A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Єресько Олег Вікторович

Єресько Олег
Вікторович
Генеральний директор директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освітиНародився 23 серпня 1971 року в м. Києві.


У 1996 році закінчив біологічний факультет Київського державного університету імені Тараса Шевченка.

У 2006 році здобув другу вищу освіту в Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти Академії педагогічних наук України за спеціальністю Менеджмент організацій і отримав кваліфікацію магістр  з менеджменту.

Педагогічну діяльність розпочав з 1991 року в закладах загальної середньої освіти м. Києва на посадах педагога організатора, вчителя біології, заступника директора.

З вересня 2003 по липень 2014 року працював в апараті Міністерства освіти і науки України: провідний, головний спеціаліст, директор департаменту загальної середньої та дошкільної освіти, заступник директора департаменту вищої освіти.

З 2015 по 2021 рік працював у Національному університеті біоресурсів і природокористування України: заступник начальника навчального відділу, начальник відділу регіонального розвитку, дистанційної освіти та заочного навчання, асистент, старший викладач, доцент кафедри педагогіки. У 2018 році захистив дисертацію за спеціальністю теорія і методика виховання та здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук.

24 листопада 2021 року призначений на посаду генерального директора директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України