A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Самсонова Лариса Станіславівна

Самсонова Лариса
Станіславівна
Генеральний директор директорату інклюзивної та позашкільної освіти

Народилася 25 жовтня 1962 року в м. Володимирець, Рівненської області. Після закінчення школи в 1979 році вступила до Київського інституту інженерів цивільної авіації. У 1984 році отримала диплом за спеціальністю «Інженер-системотехнік».

Після закінчення інституту працювала в Київському інформаційно-обчислювальному центрі управління цивільної авіації України.

Упродовж 1999-2000 років навчалася в Школі соціальної роботи Національного Університету «Києво-Могилянська академія» на модульному курсі «Інновація та супервізія в соціальній сфері». Це навчання стало стартом у набутті нової професії в соціально-гуманітарній сфері.

З 1999 до 2012 року працювала педагогом підліткового клубу для дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

У вересні 2000 року заснувала Громадську організацію інвалідів «Родина» та працювала в ній головою Правління до січня 2018 року.

У 2006 році вступила до Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут». У 2008 році отримала другу вищу освіту за спеціальністю «Адміністративний менеджмент», ступінь магістра.

З 2014 року як фізична особа-підприємець виконувала роботу з менеджменту проектів, надання експертних консультацій в частині інклюзивної освіти, соціальних послуг, громадської діяльності. Активно займалась впровадженням механізму соціального замовлення у м. Києві.

Має великий практичний досвід реалізації соціальних програм для дітей та молоді з інвалідністю, в створенні та управлінні проектами, аналізі законодавства.

Автор численних статей з питань інклюзивної освіти, соціальних питань, розвитку ринку соціальних послуг та впровадження механізму соціального замовлення

Розробник авторської програми «Модель діяльності СССМ «Благодійний центр денного перебування для дітей з тяжкими порушеннями розвитку «Родина».

Одружена, має доньку та сина.