A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Таранов Ігор Михайлович

Таранов Ігор
Михайлович
Генеральний директор директорату науки та інноваційНародився 10 січня 1967 року у м. Броди на Львівщині.


У 1990 р.  з відзнакою закінчив Тернопільський інститут народного господарства за спеціальністю бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності в будівництві.

З 1990 по 1997 рр. працював у Державній податковій службі України на посадах державного податкового інспектора та старшого державного податкового інспектора відділу оподаткування фізичних осіб, головного державного податкового ревізор-інспектора відділу оподаткування державних та спільних підприємств, начальника відділу обслуговування платників податків, начальника відділу податкових розслідувань. Радник податкової служби ІІІ рангу.

У 1998 р. з відзнакою закінчив Тернопільську  академію народного господарства (навчання за освітньо-професійною програма підготовки магістрів,  спеціальність – державне управління, спеціалізація – економіка).

У 2000-2001 рр. здобував додаткову освіту у Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności (Uniwersytet Warszawski, Studium Europy Wschodniej, Program Stypendialny im. Lane’a Kirklanda; Szkoła Główna Handlowa w Warszawie) спеціальна навчальна програма щодо демократичних перетворень суспільства, державного устрою.

З 1998 по 2006 рр. працював у Тернопільській академії народного господарства на посадах викладача кафедри фінансів, старшого викладача кафедри податків і фіскальної політики, доцента кафедри податків і фіскальної політики. У 2006 р. працював в.о. завідувача кафедри страхування Тернопільського державного економічного університету.

У 2004 р. здобув науковий ступінь  кандидата економічних наук зі спеціальності «Фінанси, грошовий обіг і кредит», тема дисертаційного дослідження «Фіскальний потенціал України та ефективність справляння податків».

У 2007 р. займав посаду в.о. завідувача кафедри фінансів суб’єктів господарювання та страхування Тернопільського національного економічного університету. За сумісництвом працював на посадах директора Українсько-польської програми фінансів і страхування та начальника управління міжнародного співробітництва Тернопільського національного економічного університету.

30 жовтня 2008 р. присвоєно вчене звання доцента кафедри податків і фіскальної політики.

З 2007 по 2011 рр. працював завідувачем кафедри фінансів суб’єктів господарювання та страхування Тернопільського національного економічного університету.

З 2011 по 2013 рр. – проректор з навчальної роботи та міжнародних зв’язків Куявсько-Поморської Вищої Школи, м. Бидгощ, Республіка Польща.

З 2014 по 2018 рр. – директор Навчально-наукового інституту міжнародних економічних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина Тернопільського національного економічного університету.

З вересня 2018 р. по червень 2019 р. – професор кафедри міжнародних економічних відносин Тернопільського національного економічного університету.

З 19 червня 2019 р. по 20 лютого 2020 р. – керівник експертної групи з питань фінансових механізмів та інвестицій у розвиток інноваційної діяльності директорату інновацій і трансферу технологій Міністерства освіти і науки України.

З 20 лютого 2020 р. по 16 лютого 2022 р. – керівник експертної групи з питань розвитку інновацій директорату науки та  інновацій Міністерства освіти і науки України.

17 лютого 2022 р. призначений на посаду генерального директора директорату науки та  інновацій Міністерства освіти і науки України.


Учасник тренінгових програм та стажувань: «Drafting Examinations» (2005 р.); «International Staff  Training  Week» в університеті Карабук, Туреччина, «The Future of American Studies in Central Asia», організоване посольством США в Киргизстані, «Design Our Business – Design Our Future» у технічному університеті Клюї Напока, Румунія (2013 р.); «Career and Success» (2014 р.); «Teacher-training Day on Cambridge English Exams. Focus on Cambridge First and Advanced», «Імплементація європейського досвіду в систему вищої економічної та соціогуманітарної освіти України», «Визнання іноземних документів про освіту в Україні вищими навчальними закладами. Перевірка автентичності» (2016 р.); «Фонди ЄС: можливості фінансування освітніх проектів» (2017 р.); стажування на економічному факультеті в Технічному університеті м. Кошице в рамках програми Erasmus+ (Словаччина) (2018 р.).


Нагороджений Почесною Грамотою Кабінету Міністрів України (2016 р.) та Грамотою Верховної Ради України (2018 р.).


Автор 93 наукових та навчально-методичних праць.