A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Чеберкус Дмитро Вікторович

Чеберкус Дмитро
Вікторович
Генеральний директор директорату науки

Народився 8 серпня 1981 року в Києві.

Вищу освіту здобув у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка за спеціальністю «Менеджмент організацій» (1998-2004), отримавши ступінь магістра економічних наук (диплом з відзнакою).

З червня 2004 року до листопада 2005 року працював на посадах провідного та головного спеціаліста в Міністерстві освіти і науки.

Упродовж 2005-2011 років працював на посадах провідного та головного спеціаліста Управління інвестиційної та інноваційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України.

З травня 2011 року до вересня 2014 року працював на посадах заступника начальника відділу, начальника відділу, заступника директора департаменту, директора департаменту у Державному агентстві України з науки, інновацій та інформатизації.

З вересня 2014 року до лютого 2018 року керував департаментом науково-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України. Брав активну участь у розробленні нової редакції Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» та забезпеченні його імплементації.

У лютому 2018-го за результатами конкурсу призначений генеральним директором директорату науки МОН.

Голова ради студентів та аспірантів економічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка (2000-2002)

Кандидат економічних наук (2009) за спеціальністю «Економіка та управління національним господарством».

Представник Уряду України в Секретаріаті Договору про Антарктику (2016).

Одружений. Має доньку та сина.