A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Осмоловський Андрій Олександрович

Осмоловський Андрій
Олександрович
Генеральний директор директорату дошкільної та шкільної освіти

Народився 3 травня 1960 р. у Києві. Вищу освіту здобув у Київському державному педагогічному інституті імені О. М. Горького за спеціальністю «Історія, суспільствознавство та методика виховної роботи». З жовтня 1982 до серпня 1991 року працював на учительських та керівних посадах у закладах загальної середньої освіти міста Києва.

У серпні 1991-го був зарахований до штату Українського гуманітарного ліцею КНУ імені Тараса Шевченка: спочатку вчителем історії, а з серпня 1998 р. – заступником директора ліцею з науково-методичної роботи.

Упродовж 2000-2008 років обіймав керівні посади, зокрема, в медійній та видавничій сферах.

Упродовж цього часу брав участь у проекті Ради Європи з підготовки та видання навчального посібника для учнів 10-х класів «Історія епохи очима людини» (2003-2004 рр.).

З 2000 р. до 2013 р. учителював за сумісництвом в Українському гуманітарному ліцеї імені Тараса Шевченка.

З березня 2008 р. до лютого 2014 р. працював помічником-консультантом народних депутатів України, які в різний час обіймали керівні посади в Комітеті з питань науки і освіти Верховної Ради України. З березня 2014 р. працював керівником Служби Віце-прем’єр-міністра України, а з грудня 2014 р. до лютого 2015 р. – керівником (до квітня 2016 р. – заступником керівника) Служби Віце-прем’єр-міністра України – Міністра культури України.

З квітня 2016 р. переведений на посаду заступника директора департаменту кадрового забезпечення – начальника відділу кадрів апарату Міністерства освіти і науки України.

У січні 2018 року за результатами конкурсу призначений генеральним директором директорату дошкільної та шкільної освіти МОН.

Удостоєний звання «Заслужений працівник освіти», лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель року 1996», учитель-методист. Нагороджений нагрудними знаками «Відмінник освіти України» та «Василь Сухомлинський».