A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Координаційний комітет з підтримки вчителів сучасних іноземних мов в умовах реформи «Нова українська школа»Наша місія

Координаційний комітет підтримує реформу Нової української школи (НУШ) у галузі сучасних іноземних мов (СІМ) шляхом надання консультацій та створення можливостей для професійного розвитку вчителів, викладачів, методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти та особам, відповідальних за прийняття рішень.

Хто ми

До складу Координаційного комітету входять представники Goethe-Institut в Україні, Британської Ради та Французького Інституту в Україні під головуванням Міністерства освіти і науки України (МОН).

Що ми робимо

Комітет координує дії у рамках освітніх проєктів, які реалізуються кожною організацієюучасницею на підтримку реформи НУШ у галузі СІМ. Ми проводимо вебінари, семінари, курси професійного розвитку для вчителів, викладачів, методистів обласних закладів післядипломної педагогічної освіти та осіб, відповідальних за прийняття рішень.

Таким чином ми пропонуємо нашу відповідь на потреби та вимоги МОН, щодо підтримки навчання та викладання СІМ.

Наші спільні досягнення

Протягом останніх чотирьох років ми ділилися нашим досвідом та експертизою у галузі безперервного професійного розвитку та підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов, а також у галузі розбудови тренерського потенціалу.

Комітет активно співпрацював з Інститутами післядипломної педагогічної освіти (ОІППО) над розробкою стандартів підвищення кваліфікації вчителів іноземних мов та створенням можливостей для професійного розвитку методистів ОІППО.

В результаті нашої співпраці близько 10 000 вчителів підвищили кваліфікацю в онлайнформаті, а 30 000 вчителів СІМ пройшли очне тренінгове навчання. Ми підготували 300 тренерів, які регулярно проводять тренінги для вчителів СІМ своєї області.

Завдяки Координаційному комітету вчителі СІМ мають можливість для налагодження мережевих зв’язків, доступ до наших онлайн-платформ з безкоштовними навчальними та дидактичними матеріалами та до тренінгів, які постійно оновлюються інтернаціональними експертами.

Наші пропозиції на майбутнє

Координаційний комітет усвідомлює усі виклики сьогодення. Ми прагнемо і надалі підтримувати МОН шляхом впровадження освітніх проєктів, надання експертизи, особливо у галузі цифрового навчання.

Члени координаційного комітету

  • Oксана Коваленко, головний спеціаліст Директорату шкільної освіти Міністерство освіти і науки України
  • Д-р Катаріна Бук, заступниця директора, керівниця мовного відділу Goethe-Institut в Україні
  • Єва Корб, керівниця відділу «Педагогічна кооперація з німецької мови» Goethe-Institut в Україні
  • Світлана Балашова, менеджерка проєктів Goethe-Institut в Україні
  • Жанна Севастьянова, керівниця програм англійської мови Британська Рада в Україні
  • Вікторія Іваніщева, менеджерка проєктів Британська Рада в Україні
  • Поль Сулігу, Аташе з питань співробітництва в галузі французької мови l'Institut Français d'Ukraine
  • Жюльєт Може, менеджерка проєктів l'Institut Français d'Ukraine