A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Всеукраїнський конкурс учнівської творчості

Метою Конкурсу є популяризація творчої спадщини Т. Г. Шевченка,  утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації   суспільства.

Конкурс, присвячений Шевченківським дням, проходить під гаслом «Об'єднаймося  ж, брати мої». Його основними завданнями є:

  • активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді;
  • збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України;
  • державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів, викладачів, керівників студій тощо.

У Конкурсі можуть брати участь учні 5-11-х класів закладів загальної середньої, професійно-технічної освіти і закладів позашкільної освіти.

Конкурс проводиться з 1 листопада поточного року до 25 лютого наступного року у чотирьох номінаціях: «Література», «Історія України і державотворення», «Образотворче мистецтво», «Декоративно-прикладне мистецтво» та в чотири етапи:

  1. І етап – з 1 до 30 листопада – у закладах освіти, за результатами якого визначаються по одному переможцю в кожній номінації;
  2. ІІ етап – з 1 до 31 грудня – у районних центрах і містах обласного підпорядкування, за результатами якого визначаються по три переможці в кожній номінації;
  3. ІІI етап – з 10 до 31 січня – в Автономній Республіці Крим, обласних  центрах, містах Києві та Севастополі, за результатами якого визначаються по п'ять переможців у кожній номінації;
  4. ІV етап – з 10 до 25 лютого –  у столиці України місті Києві.

Всеукраїнське журі Конкурсу підбиває підсумки та визначає по 27 переможців у кожній номінації (серед учнів випускних класів (курсів) визначається не більше 6 переможців).

Конкурс проводиться згідно з Указом Президента України від 22.03.2002 № 284(284/2002), відповідно до Положення про Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету у справах сім'ї та молоді від 29.08.2003 № 585/529/875, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 9 вересня 2003 р. за № 779/8100.