A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Навчальні матеріали "Інфомедійна грамотність на уроках мистецтва" для учнів 9 класуНавчально-методичні матеріали розроблені в рамках проекту «Вивчай та розрізняй: інфо-медійна грамотність», який виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) за підтримки посольств США та Великої Британії, у партнерстві з Міністерством освіти і науки України та Академією Української преси.

Методологія IREX передбачає інтеграцію інфомедійної грамотності у навчальну програму шкільних предметів з метою набуття українськими школярами навичок критичного сприйняття інформації та усвідомлення ними цінності високоякісної інформації в контексті шкільної освіти.

Про структуру навчально-методичних матеріалів:

  • Пропоновані вправи та інформаційний матеріал інтегруються в уроки з предмету «Мистецтво» (9 клас) та подаються вчителем додатково до основного матеріалу.
  • Вправи розроблені відповідно до навчальної програми МОН, спираючись на тематичне планування за підручниками (Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / О.В. Гайдамака. – Київ: Генеза, 2017. – 168 с.; Мистецтво: підруч. для 9 кл. загальноосвіт. навч. закл. / Л. М. Масол. — К .: Видавничий дім «Освіта», 2017. — 224 с.).К
  • Допоміжним матеріалом є електронні Power-Point презентації та роздаткові матеріали для учнів, що передбачають інтерактивні методи роботи під час уроку.

Автори:

  • Матеріали розроблені колективом авторів, які є експертами у сфері мистецтва та медіаграмотності: Олена Гайдамака, Вікторія Гридчина, Наталія Гринюк, Ніна Івановська, Марина Кафтан, Тетяна Коваленко, Тетяна Матичак, Вікторія Мироненко, Аліна Мосендз, Вікторія Піщанська, Вікторія Романюк, Олена Тараненко.

Загальна редакція:

  • Любов Васильчук (IREX), Марина Дорош (IREX).

Подані матеріали схвалено для використання у загальноосвітніх навчальних закладах комісією з дисциплін художньо-естетичного циклу Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист ІМЗО від 10.10.2019 № 221/12-Г-978)


1 семестр. Стилі та напрями мистецтва

(частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5, частина 6, частина 7)


2 семестр. Екранні мистецтва. Нові форми мистецтва

(частина 1, частина 2, частина 3, частина 4, частина 5,

частина 6, частина 7,частина 8, частина 9, частина 10)

*для коректної роботи файлів потрібно завантажити всі частини архіву та розархівувати їх