A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Никитюк Віктор Миколайович – в номінації «Фізика»

Посада, місце роботи: вчитель фізики, заступник директора з навчально-виховної роботи Опорного навчального закладу «Навчально-виховний комплекс «Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія» Волинської області.

Педагогічне кредо: «Успішним буде тільки той вчитель, який сам постійно вчиться».

Віктор Никитюк переконаний: перспективи розвитку освіти в Україні полягають у відновленні пріоритету природничих та технічних дисциплін (STEM-освіта). Його досвід з формування ключових компетентностей учнів на уроках фізики шляхом використання ІКТ вивчається та поширюється районною методичною службою.

Компетентний, комунікабельний, ерудований, Віктор Миколайович шукає нові ідеї та вміє працювати в команді. З 2011 року він суміщає посади вчителя фізики та заступника директора з навчально-виховної роботи.

Він завжди добирає методи, які роблять процес навчання осмисленим та усвідомленим, мотивують учнів до самоосвіти та самореалізації. Уміло використовує колективну, групову, індивідуальну форми роботи, словесні, наочні та практичні методи.

На думку Віктора Миколайовича, ефективність роботи вчителя відображається у результатах навчальної діяльності його вихованців. За підсумками зовнішнього незалежного оцінювання з фізики у 2013 році його учень ДмитроДриль здобув 200-бальний результат.

Щороку педагог щиро радіє перемогам своїх учнів, які стають призерами обласної олімпіади з фізики, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, турніру юних фізиків. До речі, за роботу з інтелектуально обдарованими дітьми Локачинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – гімназія отримала відзнаку «Кращий заклад 2017 року» серед загальноосвітніх навчальних закладів районного підпорядкування.

Задоволений тим, що багато його учнів обирають фізику профільним предметом для вивчення у старшій школі (фізико-математичний, біолого-фізичний профілі навчання).

Аби покращити позаурочну діяльність, організувати дистанційне навчання та підготовку учнів до фізичних олімпіад, турнірів, конкурсів Віктор Никитюк створив інтернет-платформу http://nykytyuk.at.ua. До речі, тут своїм досвідом можуть поділитися і колеги з інших закладів освіти.

Серед іншого, Віктор Никитюк успішно пройшов сертифікаційний тест «Курс Microsoft® із інформаційних технологій», а також курс за програмою Іntel® «Навчання для майбутнього» з ефективного використання інформаційно-комунікаційних технологій при викладанні навчальних предметів.