A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Лазебний-Чоловський Дмитро Миколайович – в номінації «Фізична культура»

Посада, місце роботи: вчитель фізичної культури спеціалізованої школи № 216 з поглибленим вивченням англійської мови Оболонського району м. Києва.

Педагогічне кредо: «Всі діти талановиті, треба вміти це бачити».

Дмитро Лазебний-Чоловський – талановитий педагог, натхненний ідеями Нової української школи, відчуває себе справжнім революціонером в освіті. Педагог, який не боїться труднощів і конкуренції, відкритий до нового, має власну думку і сміливо її висловлює.

Він уникає стандартних моделей проведення уроків й авторитарного ставлення до дітей. У кожному учневі розкриває таланти, заохочує оригінальність. Переконаний: усі діти мають займатися спортом.

На заключному турі конкурсу пан Дмитро продемонстрував своє бачення уроків майбутнього. Журі відзначило високий рівень професійних якостей учителя, зокрема здатність до імпровізації, творчості, артистизму. В ході комбінованого уроку фізичної культури для учнів 4-го класу вчитель використовував цікаві та оригінальні ігри, які активізували пізнавальний інтерес учнів.

Дмитро Миколайович пишається тим, що учням подобаються його уроки, які допомагають дітям стати самостійними і фізично розвинутими. Завдання кожного уроку він реалізує за допомогою цікавих вправ. Наполягає: слід тренуватись і змагатись!

Його динамічне життя наповнене уроками, зарядками, рухливими іграми, спортивними святами, майстер-класами, олімпійськими уроками, волонтерськими справами. У позаурочний час він із задоволенням веде гурток для учнів спеціальної медичної групи та гурток шахів для першокласників.

Він – фанат спорту, у минулому професійний спортсмен: у складі збірної команди України з академічного веслування здобув звання «Майстер спорту України». А ще він кандидат у майстри спорту з плавання та легкої атлетики.

Він – волонтер. Співпрацює з фондом «Дитина з майбутнім», долучився до проекту Kids Autism Games. Щосуботи на стадіоні НСК «Олімпійський» він разом із шістьма колегами тренує 60 дітей з аутизмом. Веде пропагандистську роботу, підтримує зв’язки з Федерацією легкої атлетики України, Федерацією футболу України, Національним олімпійським комітетом України, Національною олімпійською академією, є вчителем-наставником для студентів Київського університету імені Бориса Грінченка.

Дмитро Лазебний-Чоловський вдосконалює свій фаховий рівень –пройшов онлайн-курс для вчителів початкової школи на порталі EdEra, опановував лекції з критичного мислення та інклюзивної освіти. Нині він працює над проблемою впливу рухливих ігор на розвиток фізичних якостей у школярів молодшого віку. На його думку, майбутнє за інноваційними технологіями і методами освіти. Упевнений: саме сьогодні настав час ламати стереотипи й обмінюватися досвідом з викладання фізичної культури.