A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Щодо передачі закладів професійної (професійно-технічної) освіти з державної у комунальну власністьВідповідно до статті 27 Закону України «Про державний бюджет України на 2016 рік», підготовка робітничих кадрів у закладах професійної (професійно-технічної) освіти та інших закладах освіти, розташованих у містах обласного значення, здійснюється з відповідних бюджетів міст обласного значення.

Зазначеною статтею передбачено здійснити передачу з державної власності у комунальну власність закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Під час підготовки відповідних пропозицій до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для подальшої підготовки відповідного проекту рішення Кабінету Міністрів України, Міністерством освіти і науки України отримано значку кількість звернень щодо надання роз’яснень у оформленні відповідних пакетів документів.

За результатами опрацювання вже отриманих пропозицій від обласних адміністрацій виявлено значну кількість недоліків у матеріалах.

З метою прискорення здійснення процедури передачі закладів освіти з державної у комунальну власність та належного оформлення пакетів документів Міністерство освіти і науки України надає відповідні методичні роз’яснення, що додаються.