A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Відкриття нових закладів дошкільної освіти на КиївщиніДекілька років поспіль Київщина посідає перше місце серед областей України по створенню додаткових місць у закладах дошкільної освіти. Не винятком став і 2020 рік.

Завершено будівництво та введено в експлуатацію 5 новобудов закладів дошкільної освіти на 630 місць: 2 новобудови  у місті Ірпені (310 місць), 2 – у  с. Софіївська Борщагівка Києво-Святошинського району (280 місць) та у с. Мала Солтанівка Васильківського району (40 місць).

Відкрито після реконструкції (добудови) 2 заклади дошкільної освіти у м. Вишневе та с. Святопетрівське Києво-Святошинського району (350 місць).

Завдяки програмі Президента України «Велике будівництво» в області завершено будівництво 2 закладів дошкільної освіти у місті Ірпені та с. Мала Солтанівка Васильківського району, реконструкцію (добудову) закладу дошкільної освіти у м. Вишневе Києво-Святошинського району.

Всього в Київській області в поточному році створено 2585 додаткових місць у закладах дошкільної освіти.

 Київщина має і надалі амбітні плани завершити будівництво нових закладів дошкільної освіти та реконструкцію (добудову) функціонуючих закладів у м. Вишгороді та Вишгородському районі.