A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

На Одещині відкрили дитсадок на 120 місць1 червня, У День захисту дітей, відбулася довгоочікувана подія для Одеської області! В рамках реалізації президентської програми «Велике Будівництво» на території с. Крижанівка Фонтанської ТГ відкрито новозбудований заклад дошкільної освіти «Карамелька». Ще 120 діток Одещини отримали змогу здобувати дошкільну освіту у новому, креативному, яскравому освітньому середовищі.

«Фінансування здійснювалося за рахунок коштів державного, обласного та місцевого бюджетів. Загальна вартість робіт склала більше 90 мільйонів гривень. Приємно наголосити, що будівництво дитячого садка, в рамках програми президента «Велике Будівництво», стало реальним завдяки спільними зусиллями органами влади всіх рівнів», - відзначив голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький.

Фасад закладу дошкільної освіти оформлено різнокольоровими металевими касетами, які встановлені за спеціальною системою, що дозволить зберігати тепло в приміщенні. Розробники проєкту потурбувалися про те, щоб запобігати можливому перегріву будівлі. Для цього встановили автоматичні електронні регулятори з погодною корекцією, які забезпечуватимуть ефективне використання теплової енергії залежно від погодних умов. Але, крім того, для забезпечення роботи садка будуть використовувати альтернативні джерела енергії. На покрівлі встановили сонячні колектори, які мають скоротити витрати на утримання садка.

Просторі ігрові кімнати прикрашені яскравими малюнками, а спальні розмальовані в ніжних пастельних тонах. У садочку передбачені інклюзивні дитячі групи, для них створили необхідні умови.

Навколо зон для ігрових майданчиків укладено плитку, для зелених насаджень передбачено автоматичний полив.