A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Проєкт "Дітям про Україну"Мета проєкту – ознайомлення дітей з областями України, історією і культурними пам’ятками нашої Батьківщини.

Мапа України пропонує віртуальні подорожі областями України, які розкриють всю красу, героїчність та неповторність нашої славетної держави.

Автори проєкту: Наталя Канцедал, директор і колектив дошкільного навчального закладу №100 "Гармонія" Запорізької міської ради Запорізької області.

Науковий керівник: доцент кафедри дошкільної освіти КЗ "ЗОІППО" ЗОР, к.п.н. Людмила Шульга.

Реальну мапу України (авторська дизайнерська розробка) розміщено в холі закладу дошкільної освіти №100 з супроводом QR кодів, за допомогою яких кожен бажаючий може віртуально здійснити мандрівку в будь-яку область України за допомогою смартфону чи планшету.

Інтерактивну мапу розміщено на сайтах закладу дошкільної освіти №100 та кафедри дошкільної освіти ЗОІППО.

Інтерактивна мапа УКРАЇНИ дозволяє мандрувати в Інтернеті. У кожному регіоні розміщено зображення двох кружечків: за допомогою блакитного здійснюється відеоподорож з ексурсоводом, при натисканні на жовтий кружечок відкривається презентація для використання на занятті.

Радіємо, що у педагогів українського дошкілля є чудова нагода запросити дошкільнят до подорожі Україною, навчити любити свою Батьківщину, дбати про неї та бути невід’ємною частиною майбутнього нашої держави. СЛАВА УКРАЇНІ!