A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Всеукраїнський день дошкілля - 2022Усе починається з початку: початок життя – з народження; початок навчання – з першого вересня. Він мав би бути світлим і теплим, сповненим дитячого щебету, щедрим на радощі й турботи. Натомість, осінь 2022 року принесла свято, обпалене війною…

Та, незважаючи на всі виклики, пов’язані з введенням військового стану в країні, уся дошкільна родина відзначила своє професійне свято.

23 вересня відбулися онлайн урочистості з нагоди святкування Всеукраїнського Дня дошкілля, організовані фахівцями Міністерства освіти і науки України спільно з Державною установою «Український інститут розвитку освіти» та видавництвом «Ранок» до яких долучились всі працівники дошкільних закладів України. Навіть ті, які були в дорозі, навіть на територіях, які тимчасово окуповані, які збирались в закладах де тимчасово призупинено освітній процес… Та все це не зупинило наше дошкілля долучитися до урочистостей. Пропонуємо переглянути, як це відбувалося.

Організатори висловлюють щиру подяку за надані матеріали у підготовці до свята Департаментам (управлінням) освіти і науки обласних та Київської міської державних адміністрацій; закладам післядипломної педагогічної освіти, закладам дошкільної освіти.

Сьогодні з нагоди свята видавництво «Ранок» дарує найцікавіші сторінки хрестоматії «Моя країна – Україна», яка незабаром вийде друком разом з новою парціальною програмою з патріотичного виховання ( авторів Н.Гавриш, О.Косенчук, Т. Піроженко). Завантажити подарунок можна тут.

Щиро дякуємо всім учасникам Всеукраїнського флешмобу #дитинствобезвійни! Долучайтесь! Хай весь світ знає, що ми за Мир, щоб у наших вихованців було щасливе та затишне дитинство без війни.

Зичимо й надалі гідно виконувати вкрай важливу для розвитку дошкільної освіти місію у вихованні підростаючого покоління, об’єднувати навколо себе творчих і активних педагогів, у серцях яких живе любов до Дитини. Це надзвичайно важливо саме зараз, коли перед нами постало завдання захистити та зберегти світле майбутнє нашої держави.

Схиляємо низенько свої голови і висловлюємо щиру вдячність кожному захиснику та захисниці України за нашу можливість жити, працювати та виховувати наше патріотичне майбутнє держави – наших діток!

Слава Україні та українським педагогам!

 

#дошкілля #дошкільна_освіта #дошкільнаосвіта