A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Освітній чат-ботЗа підтримки Швейцарського проекту DECIDE розроблено Освітній чат-бот в Телеграм і ВайберEducationUABot Основне завдання бота - зручна форма інформування про актуальний стан освітнього процесу в Україні і світі. Його можна буде використовувати і після війни, змінюючи тематичне наповнення.

Освітній чат-бот @EducationUaBot допоможе знайти необхідну інформацію щоб повернутися до навчання, де б ви не знаходилися в Україні чи за кордоном. Завдяки Освітньому чат-боту, переміщені учасники освітнього процесу (здобувачі освіти, педагогічні працівники) можуть оперативно знайти інформацію про заклади освіти всіх рівнів у різних населених пунктах, можливості щодо продовження навчання чи викладання під час війни в кожному регіоні, відновлення особистих документів про освіту, тощо.

Інформація, яку можна знайти в Освітньому чат-боті:

  1. Як знайти садочок, школу або коледж за кордоном;
  2. Як долучитися до онлайн-навчання в Україні;
  3. Як відновити особисті чи документи про освіту;
  4. Як продовжувати викладати та працювати під час війни і багато інших корисних матеріалів.

Зручність і практичність використання Освітнього чат-боту підтверджується кількістю авторизованих користувачів - 32825 користувачівз них 12 133 - шукали інформацію про освіту за кордоном, 11 735 - в Україні.

Найбільш популярні запити по країнам: Польща - 2897; Німеччина - 2476; Італія - 1216; Чехія - 998; Іспанія - 733. Найбільш популярні області в Україні: м.Київ - 1947; Харківська - 1051; Донецька - 997; Дніпропетровська - 993; Запорізька - 859.

Через бот за весь час роботи надійшло 1480 додаткових запитань. Наразі чат-бот наповнюється інформацією про вакансії в освітній сфері кожного регіону.

Також здійснено запуск інформаційного вебсайту UKRAINIAN EDUCATION IN EMERGENCYдля міністерств освіти, закладів освіти та вчителів країн, які приймають дітей з України, щоб допомогти дітям з України адаптуватися до нових шкіл і навчальних програм в інших країнах. Тут можна знайти короткий опис української системи освіти та типові шкільні програми.