A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Цифрові платформи у вищій освітіДосягнуто домовленості з лідерами ринку онлайн-навчання – платформами Coursera, Udemy та edX про надання безкоштовного доступу до курсів українським студентам. 

В межах підтримки освіти України в умовах повномасштабного вторгнення рф за підтримки білорусі, CourseraUdemy та edX  пропонує своїм користувачам тисячі  безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про проходження курсу.


Вебінар про використання онлайн-платформи Coursera за посиланням.

Станом на 26.07.2022 на платформі Coursera зареєстровано вже більш як 45 тис. українських студентів, які пройшли біля 30 тис. курсів.


Udemy вже відкрило для українських студентів  7000 курсів зі своєї колекції курсів, що входять до топ 3% серед всього маркетплейсу.  Технічна  команда зі сторони МОН здійснила всі необхідні підготовчі роботи  та працює з фахівцями закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо розгортання в них середовища Udemy. 

Вебінар про використання онлайн-платформи Udemy за посиланням.


Завдяки досягнутим домовленостям між EdX та МОН, заклади вищої освіти мають можливість отримати безкоштовний доступ для своїх студентів до платформи EdX подавши відповідну заявку (детальніше за посиланням). 


Для допомоги університетам освоювати цифрове навчання та освітні цифрові сервіси за сприяння Міжнародного фонду «Відродження» створено команду підтримки та промоції дистанційного навчання серед закладів вищої освіти. Разом із МОН команда працює над технічною підтримкою університетів щодо доступу до різноманітних платформ, проводить вебінари для представників ЗВО, відповідальних за цифровий компонент навчання.

У співпраці з Tech To The Rescue та SoftServe команда розробляє веб портал для збору інформації про можливості використання онлайн-платформ, а також успішні приклади використання та адаптації контенту в процесі навчання українськими університетами.