A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Зустріч заступниці міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової з «Асоціацією працівників дошкільної освіти»

Опубліковано 17 листопада 2023 року о 12:45


16 листопада відбулася зустріч заступниці міністра освіти і науки України Євгенії Смірнової з головами відокремлених підрозділів Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Які питання обговорили?

Під час заходу обговорили актуальні питання й перспективи розвитку дошкільної освіти з понад 80 учасниками з усіх областей України. Порушили спільні проблеми в дошкіллі та залучили до обговорення кожного, щоб почути зворотний звʼязок та визначити майбутні шляхи розвʼязання нагальних питань. Зокрема, розглянули фінансові проблеми, питання управлінської діяльності, розвиток мережі ЗДО, кадрове забезпечення, підготовку кадрів, підвищення кваліфікації, методичний та науковий супровід. А також поділилися загальним баченням розвитку дошкілля і досягненнями: змінами до Положення про заклад дошкільної освіти, участь у премії «Global Teacher Prize» — уперше в історії нагородження, День дошкілля та Серпневу конференцію, але найголовніше — моделювання механізмів збільшення заробітної плати вихователям.

«Приємно бачити зворотний звʼязок та чути ваші думки. Це говорить про те, що ми будемо й надалі проводити такі зустрічі та формувати імідж однієї з найважливіших ланок освіти», — зазначила пані Євгенія.

Дошкілля — про міцну державу й економіку. Зміцнюючи цю ланку, ми створюємо найкращі можливості для розвитку дітей: у дорослому віці вони зможуть власним інтелектом і знаннями впливати на економіку. Регулярні зустрічі з педагогами, котрі самовіддано, ризикуючи життям, віддають свою душу і талант дітям, допомагають змінотворенню і поліпшують співпрацю.