Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Здобутки української збірної на Гімназіаді-2022 станом на 19 травня 2022 року

Опубліковано 20 травня 2022 року о 15:20

За підсумком чергового змагального дня команда спортсменів з України має 5 золотих, 10 срібних і 16 бронзових медалей.

Плавець Олександр Желтяков виборов золото на дистанції 200 м на спині, Каміла Ісаєва фінішувала третьою у запливі на 50 м брасом.

У змаганнях зі спортивного орієнтування було здобуто три медалі: 2 срібні нагороди вибороли команди дівчат і хлопців,  Єва-Марія Отрешко фінішувала третьою у спрінті.

Високі результати показали і фехтувальники. Крістіна Петрова здобула срібло, Максим Перчук та Олександра Романова стали бронзовими призерами.

Ярослав Лисняк у вільній боротьбі виборов срібну медаль, Микола Ташогло та Костянтин Задоянчук завершили змагання третіми.

Дев‘ять українських боксерів та боксерок отримали по бронзовій медалі. Вісім боксерів та боксерок вийшли у фінали своїх вагових категорій.

Команда із пляжного волейболу змагатиметься за 3 місце.

За підсумками змагань з баскетболу 3х3 та настільного тенісу українські команди посіли 5 місця.

Легкоатлетка Антоніна Терещенко посіла 6 місце у стрибках із жердиною.

Олександр Криворучко став сьомим у стрільбі з лука.