A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Збірна України візьме участь у Перших європейських іграх єдиноборств серед учнів – European Open School Combat Games

Опубліковано 30 травня 2023 року о 10:45


Змагання триватимуть з 30 травня до 3 червня на спортивних аренах в Белграді (Сербія).

Україну представлять 246 учнів з усіх регіонів. Вони змагатимуться у пʼяти видах спорту: греко-римська і вільна боротьба, дзюдо, самбо і тхеквондо ВТФ.

«Наша команда вже у Сербії, готова змагатися на Перших європейських іграх єдиноборств. Важка дорога позаду, всіх дітей доставили до місця проведення змагань, розселили, починаються технічні комітети з видів спорту, – розповів керівник делегації, голова Комітету з фізичного виховання і спорту МОН України Вадим Стеценко. – Уже сьогодні відбудеться відкриття та перший змагальний день. Учнівська збірна заряджена на перемогу!».

Крім змагань, за словами президента Української федерації учнівського спорту Романа Греби, діти матимуть і велику культурно-освітню програму.

«Велике щастя, що в такий час ми можемо відправити дітей на міжнародні змагання! Перемогти, звісно, важливо, але – не головне. Найважливіше, щоб діти були максимально і всебічно розвинуті. У шкільному спорті, коли вони їдуть на змагання, – це про розвиток, пізнавання чогось нового, можливість вивчити нову країну, дізнатися про нову культуру, побачити світ. Крім того, коли діти їдуть за кордон, то стають нашими амбасадорами. Коли повертаються додому, то розповідають, наскільки багатогранний світ, скільки є всього цікавого і що можна жити, змагатися, перемагати. І все це – без війни», – наголосив Роман Греба.