A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Завершився перший етап вступної кампанії до закладів профосвіти

Опубліковано 01 вересня 2022 року о 12:40


Учора, 31 серпня 2022 року, завершився перший етап вступної кампанії до закладів професійної освіти. Надалі приймальні комісії зможуть здійснювати донабір на вільні місця в межах ліцензійного обсягу. Вступників можуть зараховувати на місця державного та регіонального замовлення, якщо такі є.

Оскільки цьогоріч вступники мають багато перешкод для своєчасного подання документів, МОН розіслало лист із рекомендацією продовжити вступну кампанію до 1 листопада.

За оперативною інформацією з областей, станом на 15 серпня для вступу на місця регіонального замовлення подано понад 62 тис. заяв (71% від запланованої кількості), на навчання коштом держбюджету зараховано 4816 осіб (52% від запланованої кількості).

«Відзавтра першокурсники, які впродовж літа були зараховані до закладів, розпочнуть навчання. Це буде своєрідним завершенням першого етапу кампанії. Надалі розпочнеться другий, в якому заклади будуть дозараховувати студентів і доукомплектовувати групи. Дуже сподіваюсь, що протягом наступних двох місяців всі, хто не мав змоги подати документи, скористаються можливістю продовжити навчання і опанувати корисний фах», – зазначила генеральна директорка директорату професійної освіти Ірина Шумік.

Нагадаємо, що МОН та програма ЄС «EU4Skills» розпочали кампанію з популяризації професійної освіти «Все працює завдяки нам».