A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Заступник Міністра ознайомилася зі станом готовності закладів освіти Житомирщини до приймання здобувачів освіти

Опубліковано 03 серпня 2022 року о 17:25


У межах робочої поїздки до Житомирської області заступник Міністра освіти і науки Віра Рогова спільно з представниками обласної військової адміністрації, ДСНС і Нацполіції відвідала заклади освіти Житомира, Бердичева та Новоград-Волинського.

Заступник Міністра обговорила підготовку до нового навчального року з колективами ліцеїв, закладу дошкільної освіти, шкіл, профтеху та університету. Особлива увага приділялася огляду створених безпекових умов у закладах.

Наразі в усіх 66 територіальних громадах триває робота комісій з обстеження закладів освіти, до яких залучені всі відповідальні за підготовку до нового навчального року сторони: представники місцевих органів управління освітою, фахівці місцевих підрозділів ДСНС, Нацполіції, фахівці із питань цивільного захисту.

У відвіданому садочку найпростіше укриття задовольняє не тільки потреби дітей, які відвідують цей садочок, а й вихованців закладу дошкільної освіти розташованого поруч.

В укритті створено зони відпочинку, санвузли, застосовано новітню технологію для підлоги («суха підлога»), що зменшує кількість пилу та не дає збільшуватися вологості.

Заступник Міністра акцентувала увагу керівників закладів дошкільної і загальної середньої освіти на важливості зарахування дітей із числа ВПО, аби всі діти були охоплені освітою та соціалізувалися. Також вона закликала розглядати можливість працевлаштування вчителів, які тимчасово перемістилися з основного місця проживання у зв'язку зі збройною агресією рф.

Віра Рогова також обговорила з ректоратом місцевого університету перебіг вступної кампанії та ознайомилася з роботою приймальної комісії в умовах воєнного стану. Особливу увагу приділили огляду новобудови для наукового ліцею, що була створена у 2021 році.

Крім того, у школах оглянули «класи безпеки» та спільно з ДСНС ще раз обговорили умови, що дозволять закладам освіти розпочати роботу в очному форматі.

Тривають ремонтні роботи й щодо приведення в належний стан закладів освіти, що були пошкоджені або зруйновані внаслідок обстрілів рф. Область налічує 77 таких закладів.

Нагадаємо, ЮНІСЕФ запускає індивідуальні психологічні консультації для дітей і батьків.