A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Заступник міністра Андрій Сташків провів низку зустрічей щодо безпечного та здорового освітнього середовища

Опубліковано 08 червня 2023 року о 17:40


Заступник міністра освіти і науки України Андрій Сташків провів зустрічі щодо продовження формування та підтримання безпечного та здорового освітнього середовища.

Так, 5 червня 2023 року відбулася зустріч Андрія Сташківа з головою української громадської організації «Inter Education» Андрієм Піллероа та директором British Science School Andrew James Fawkes (Сполу́чене Королі́вство Вели́кої Брита́нії і Півні́чної Ірла́ндії), під час якої заступник міністра повідомив, що Міністерство освіти і науки України докладає максимум зусиль для забезпечення безперервності навчання дітей за кордоном, надання доступу до знань, а також тримає під контролем питання організації освітнього процесу здобувачів освіти в умовах воєнного часу.

Також Андрій Сташків відзначив, що за ініціативою громадських організацій українців в окремих країнах та сприяння органів управління освітою цих країн, а також місцевої влади, організовані окремі заклади та класи для переселенців, навчання в яких проводять за державними стандартами та освітніми програмами України.

За результатами зустрічі сторони домовилися про продовження підтримки Міністерством ініціатив українських громадських організацій, зокрема створення British Science School (місто Львів) та відкриття ще близько 30 суботніх шкіл у різних країнах Європи, удосконалення скоординованої системи взаємодії Міністерства освіти і науки України, Міністерства закордонних справ України, Світового конгресу українців та українських закордонних громадських організацій та об’єднань.

Додатково про ініціативи «Inter Education»

Громадська організація «Inter Education» займається створенням та розвитком закладів освіти в Україні та за кордоном. Такі заклади освіти успішно працюють у Києві (два заклади), Одесі (один заклад), Івано-Франківську (один заклад), а також є онлайн-школа, де здобувають освіту близько 700 учнів.

До того ж з вересня минулого року команда «Inter Education» відкрила українські суботні школи у шести країнах світу. В них викладають учням 1-11 класів українську мову та літературу, історію України, математику. Зараз такі школи працюють у Польщі, Чехії, Іспанії, Великій Британії, Німеччині та Франції.

Загалом у закладах освіти навчається більше 3 тис. учнів. Також у новому навчальному році заплановано відкрити школи у Львові та Чернівцях.