A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Заохочення обдарованих учнів: Уряд підтримав проєкт змін до Указу Президента про Фонд з підтримки освіти, науки та спорту

Опубліковано 28 квітня 2021 року о 15:22


Сьогодні, 28 квітня 2021 року, Уряд підтримав проєкт Указу Президента України щодо унормування можливості надання підтримки Фондом Президента України у сфері освіти, науки та спорту обдарованим учням.

«Сьогодні ми прагнемо надавати якісні сучасні знання, які будуть конкурентоспроможними на ринку праці. Матеріальна підтримка та суспільне визнання – найважливіше на шляху до оновлення підходів навчання, викладання та наукової діяльності. Завдяки підтримці Президента та Уряду ми відкриваємо нові можливості для навчання інтелектуально обдарованої, талановитої та креативної молоді, що, у свою чергу, надасть системі освіти і науки України отримати підготовленого фахівця», – зазначив Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Проєктом документа передбачено забезпечувати щорічне фінансування видатків Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту для реалізації проєктів інноваційних освітніх технологій та цифрової трансформації у сфері освіти, науки та спорту. А також фінансування: 

  • стипендій Президента України учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, які отримали найвищі результати; 
  • премій Президента України для переможців всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів; 
  • премій Президента України для переможців міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів, 
  • грантів Президента України на навчання за кордоном.

Проєкт акта розроблено на виконання Указу Президента України від 28 січня 2021 року № 27/2021 «Про стипендії, премії та гранти Президента України у сфері освіти».

Нагадаємо, 14 квітня 2021 року Уряд ухвалив постанову про призначення і виплати стипендій та премій Президента України для учнів, які мають високі результати здобуття повної загальної середньої освіти.