A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Залишки освітньої субвенції можна буде використовувати на організацію безпечного навчання в школах – Парламент ухвалив зміни до Держбюджету-2020

Опубліковано 17 вересня 2020 року о 19:18


Сьогодні, 17 вересня 2020 року, Верховна Рада прийняла зміни до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» (реєстр. № 3991).

Законодавчі зміни дають можливість, як виняток з положень частини четвертої статті 103-2 Бюджетного кодексу України, використовувати у 2020 році залишки коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, крім коштів, що мають цільове призначення, виділених відповідно до рішень Кабінету Міністрів України у 2019 році, на закупівлю товарів, робіт і послуг, необхідних для забезпечення безпечного навчального процесу у закладах загальної середньої освіти.

Також зміни передбачають збільшення:

  • на 170 млн грн видатків розвитку за бюджетною програмою «Підготовка кадрів закладами вищої освіти та забезпечення діяльності їх баз практики»
  • на 30 млн грн видатків розвитку за бюджетною програмою «Підготовка кадрів закладами фахової передвищої освіти».

Нагадаємо, МОН звернулося з листом до обласних державних адміністрацій, закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти щодо недопущення політичної агітації у закладах освіти.