A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

Заклади вищої освіти, які беруть участь у Sikorsky Challenge 2020, відіграють важливу роль у розвитку економіки держави, – Сергій Шкарлет

Опубліковано 09 листопада 2020 року о 19:18


Сьогодні т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет взяв участь у панельній дискусії «Розвиток української мережі стартап шкіл «Sikorsky Challenge» та створення інноваційних кластерів» у межах IX Фестивалю інноваційних проєктів Sikorsky Challenge 2020, що проходить в онлайн-режимі з 3 до 13 листопада на базі Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

«Перспективно те, що з 2012 року спостерігається суттєве збільшення кількості та обсягу інвестицій у стартапи, представлені у межах Sikorsky ChallengeЛюди вірять, що можуть реалізувати свої напрацювання завдяки таким ініціативам. Цього року на конкурс подано майже 200 стартапів, з яких 56 відібрано до фіналу та отримають шанси на фінансування», – зауважив очільник МОН. 

Сергій Шкарлет наголосив, що КПІ не лише впроваджує такі стартапи, а й поширює Sikorsky Challenge у регіонах. За його словами, нинішня мережа стартап-шкіл є потужною й становить 14 закладів вищої освіти. ЗВО відіграють важливу роль у впровадженні наукових результатів для розвитку економіки держави. Вони не лише акумулюють процеси, а й діляться досвідом з іншими закладами освіти.

За результатами Sikorsky Challenge 2020 переможців обиратимуть у номінаціях: 

  • Краща ідея проєкту;
  • Краще технологічне рішення;
  • Краще рішення проблем потенційних клієнтів;
  • Краща бізнес-модель.

Вперше в історії проведення заходу виступи, оцінювання та визначення переможців буде відбуватися в асинхронному онлайн-режимі. Міжнародне журі оцінюватиме не «живі» виступи, а відеопрезентації фіналістів. 

Найперспективнішим учасникам буде надана допомога в комерціалізації, створенні успішних стартап-компаній та виведенні інноваційних продуктів на національний та міжнародні ринки.  

Серед традиційних інвесторів та спонсорів Конкурсу Sikorsky Challenge – Golden Egg Technology та Boeing, Фонд науково-технічного розвитку України ім. В.С. Михалевича, Венчурний фонд «USP Capital», УкрЕксімБанк, ProgressTechUkraine, Бізнес-инкубатор «Eazi Start» та інші.