A-
A+
Пошук
Пошук офіційних документів
Шукайте накази Міністерства та інші законодавчі акти в галузі освіти та науки

За 15 днів на ЗНО і ДПА зареєструвались понад 47 тис. осіб

Опубліковано 15 лютого 2022 року о 14:04


За даними Українського центру оцінювання якості освіти, станом на 15 лютого 2022 року, сформовано майже 327 тис. реєстраційних карток та надруковано понад 47 тис. сертифікатів учасників ЗНО і ДПА на понад 200 тис. тестувань. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

Найбільше вибрано тестувань з:

  • математики – 40 898;
  • історії України – 35 702;
  • української мови і літератури – 33 378.

Традиційно популярними є географія (24 468 тестувань), англійська мова (21 999 тестувань) і біологія (16 115 тестувань).

Реєстрація для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме до 9 березня 2022 року включно.

Комплекти реєстраційних документів учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО керівники закладів освіти можуть надсилати до відповідних регіональних центрів до 1 березня включно. Докладна інформація про процедуру реєстрації — у рубриці «Процедура реєстрації».

Нагадуємо, що за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» можна перевірити, на якому етапі опрацювання перебувають реєстраційні документи. Для цього потрібно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Звертаємо увагу, що підтвердженням факту реєстрації для участі в ЗНО є сертифікат, який особа отримає в індивідуальному конверті разом із реєстраційним повідомленням. Ці документи надсилатимуть учням, які проходитимуть ДПА у формі ЗНО, до закладу освіти, у якому вони навчаються. Іншим категоріям осіб – на адресу, зазначену під час реєстрації.

Докладніше про особливості ЗНО/ДПА-2022  ‒ на YouTube-каналі УЦОЯО і в Путівнику учасника ЗНО.

Нагадаємо, в межах національного проєкту «Ноутбук кожному вчителю» Міністерства освіти і науки та Міністерства цифрової трансформації придбано 62 674 ноутбуки для ЗЗСО.